gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Şimdi özlediğim sen olmasan diyorum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Şimdi..özlediğim sen olmasan diyorum. ...... Şimdi..özlediğim sen olmasan diyorum. Şimdi Ne yokluğundan yakınmak,ne varlığını kazanmaya uğraşmak
    Ayağa kalk desem yüreğime, bir sürgün olur gideceği yollar Ardıma bakmadan gitsem, içimde varolan aşk beni çarmıha gerer gittiğim her yerde
    Şimdi susmalıyım
    Şimdi daha da yalnızlaşmalıyım ,hayat çırılçıplak kalmalı ellerimde Düşlerimi tanımsız düşürmeliyim gözlerimden Ve her gelen gün ,bitimsiz bir ölüm olmalı yüreğimde Ve ben haziran titremesinde sonu uçurum bir uzun yolculuk olarak asılı kalmalıyım senin zamanın da Şimdi Arsızca tenime dokunan yalnızlık, ruhumda hissiz bir ayaklanma, simya değmemiş bir yürek ve tükenmiş bir bedenle geldim sana
    Şimdi Bir adanmışlığın geride bıraktığı boşluğa incittiğin gülüşlerimi ekledim
    Şimdi Sözcüklerin ihanetini taşıdığın yerde, yüreğimden sana taşıyamadığım aydınlıkta umarsız sözcükler ekliyorum ikimize
    Şimdi Gözlerime bak ve anla beni
    Parçalanmışlıklarımı al ve içine yaşamsal anlar yama
    Ağlamayı sustuklarımı al ve kurak gözlerine yağmur ekle
    Gülüşüme eklediğim iç kanmalı suskunluklarımı duy ve sözcüklerine susku , içine sesleniş yap onları
    Şimdi Dışa vurulmamış bir iç çekiş gibisin içimde
    Avutma düşlerimi , hırpala ,yak, darmadağın et, hadi durma öldür bendeki seni
    Şimdi özlediğim sen olmasan diyorum Tek kişilik bir yalnızlığa soyunsa yüreğim Sana dair olmasa tutulduğum şarkılar Senden kaçmak uğruna ,nefrete sığınmasa yüreğim
    Kaçtıkça senin geçtiğin bütün yollardan , üzerime sen eklenmesen diyorum uğradığım bütün duraklardan Yani kaçmalarım olmasa senden sana Senin intiharların düşmese düşüşlerime Sussam susuşlarına
    Şimdi senden kaçmak uğruna sığındığım tenhalıklardan sen çoğalmasan diyorum
    Ve şimdi neden bilmiyorum yine sana çoğalıyor sevmelerim senden azalırcasına...

2. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi dışa vurulmamış bir iç çekiş gibisin içimde Avutma düşlerimi , hırpala ,yak, darmadağın et
    Hadi durma öldür bendeki seni..
    Şimdi özlediğim sen olmasan diyorum.
    Tek kişilik bir yalnızlığa soyunsa yüreğim
    Sana dair olmasa tutulduğum şarkılar
    Senden kaçmak uğruna nefrete sığınmasa yüreğim
    Kaçtıkça senin geçtiğin bütün yollardan üzerime sen eklenmesen diyorum
    Yani kaçmalarım olmasa senden sana
    Senin intiharların düşmese düşüşlerime
    Sussam susuşlarına...
    Şimdi senden kaçmak uğruna sığındığım tenhalıklardan sen çoğalmasan diyorum
    Ve şimdi neden bilmiyorum yine sana çoğalıyor sevmelerim senden azalırcasına...

oofff ooff şekerim yaramı kanattın çok güzeldi yüreğine sağlık:18::18:

3. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    bebemmmm benmmmm ağlama gülümmmm kıyamamm

Şimdi özlediğim sen olmasan diyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Şimdi

Sen Şimdi

Sen şimdi zamanın en anlamsız yerinde duran acılarını bir kenara koy, yıldızlardan dilediklerini de unut düştükleri yerde, gözlerinde ki yağmurlara sebep sorma sakın, aldırmamayı da öğreneceksin günün birinde, hasretler ağır gelince yüreğine, derin bir nefes alırken çektiklerin gelecek göz önüne, büyüdüğünü anlayacaksın düşenleri görüp ellerini tutmak istediğinde, zaman kendi şarkısını...
  2. Teoman - Sen Benim Olmasan da

Teoman - Sen Benim Olmasan da

Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda Her gün arar o sevgiyi Mışıl mışıl, uykusunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğinde Sanma sana çok kızarım Zaten odam hep dar geliyor bana Sen benim olmasan da... Yazı bitiren o ellerin Seni sevenlerin koynunda gördüm acılı resmini Bana gülümsedi Sonunda Sanma seni hatırlarım Önce, sonra, görmediğimde Sanma sana çok kızarım Zaten...
  3. Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1) meleklerime

Teoman - Sen Benim Olmasan da - AKOR (versiyon 1) meleklerime

A Daha gün ışığı görmeden E Bana görünmeden yolunda A Hergün arar o sevgiyi E Mışıl mışıl uykusunda D Sanma seni hatırlarım A E Önce sonra görmediğinde D Sanma sana çok kızarım E Zaten odam hep dar geliyor bana A D E Sen benim olmasan olmasan olmasan da.. A Yazı...
  4. olmasan!

olmasan!

Dünyanın en lezzetli yemeği konmuş olsa masaya; ..fakat yiyen olmasa! Dünyanın en güzel elbisesi takılmış olsa askıya; ..fakat giyen olmasa! * Öyle serin bir şerbet getirilse ki, hem de kristal bardaklarda; ..fakat içen olmasa! Ya da bir tarla dolusu ekin olsa sapsarı. Hem de, ağırlaşmış başakları önlerine eğilmiş; ..fakat biçen olmasa! Bataklıklar kurutulup, vadilere köprüler yapılıp, dağlar...
  5. Sen olmasan giderdim

Sen olmasan giderdim

Hani bir zamanlar gözlerime bakmaya kıyamazdın ya…işte öyle bak bana yeniden… işte öyle kal hayatımda… çok şey istediğimi biliyorum hayattan ama yoruldum gidipte gelmeyenlerden… her gün bir yenisinin gitmesinden her gün bir yenisinin kırıklıklarından… yüreğimin kırılacak bir parcası kalmadı artık içinde… her birini defalarca yapıştırdım… Yokluğunun parçaları hariç… Bir türlü bir araya...

Sayfayı Paylaş