gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şimdi size bi soru muskat nedir kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar muskat ne demek allaşkına bi kaç yerde karşıma çıktı bana detaylı bilgi ve muskatın ne olduğunun anlatılmasını rica ediyorum. Eeee emredecek halim yok dimi :D:D:D:D:D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muskat nedir, nasıl kullanılır muskat cevizi hangi yemeklerde kullanılır ve faydaları nelerdir diye merak ediyorsanız BURAYA TIKLAYIN merakınızı giderin arkadaşım:)

Şimdi size bi soru muskat nedir kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

Kizlar Sİze Soru Bİ ErkeĞe ilk Baktiğinizda Neye Dİkkat Edersİnİz

kızlar ilk neye dikkat ederler erkek Kızlar size soru bi erkeğe ilk baktığınızda neye dikkat edersiniz Ben göslerine ve gülüşüne bakarım sizzzzzzz
  2. bi kaç soru size çok kolay

bi kaç soru size çok kolay

1- Yorgun bilgisayarlar acıkınca ne yerler. 2- Ne kadar yağmur yağarsa yağsın daha fazla ıslanmayan nedir. 3- Bir matematik kitabı diğer matematik kitabına ne demiş. 4- Hiç soru sormayan ama devamlı cevap bekleyen nedir. 5- Yağmur düşerken yükselen nedir. 6- Türkçe de en sık yanlış okunan kelime hangisidir 7- Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir....
  3. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  4. melekler size bi soru

melekler size bi soru

Doğmayıp ölen doğupta ölmeyen peygamberler kimlerdir bakalım kim bilecek cevabını

Sayfayı Paylaş