gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Şimdi YapayaLnızım

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Şimdi YapayaLnızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Burdayız, Yapayalnız

Athena - Burdayız, Yapayalnız

Athena - Burdayız, Yapayalnız söyle nerede verdiğin sözler yalnız kalınca hiç bir sır harcama sakla kendini durduğun yerde doğru zamanda, tek bir güç altında burdayız yapayalnız sen de bekle dur belki gelir bir gün diye kimseye güvenme aslında korkular ve yalanlar hep beynimizde sus ve dur, artık dinle söyle nerede sevdiğin dostlar hepsi ardından boş bir an kollarlar sakla...
  2. Candan Erçetin - Yapayalnız

Candan Erçetin - Yapayalnız

ne aradigini bilmez bir dervis gibi yurundukce bitmez yollarda gezdim sozleri dinledim sustum sessizliklere aradim bilmedigimi, bilmediklerimizi isyanlar gordum, vardim derinliklere gordum bilmedigimi, bilmediklerimizi aska dair sarkilar soyledim kah sevildim kah sevilmedim ama eller tuttum sicacik en guzel bakan gozleri gordum ben hep sevdim dusunmedim sevdim dostlarim da...
  3. yapayalnız

yapayalnız

:hasta::hasta: Beni bir dağ başında böyle yapayalnız kodular,rüzgarlara, kuşlara, bulutlara yakın, senin etinden, tırnağından ayrı, senin kokundan uzak. Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Şu anda sadece yalnızlık ve kahır. Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın, Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak Biliyorsun...

Sayfayı Paylaş