gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şİmdİ Yenİ Takintisi Magazİncİler!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

MAGAZİN GAZETECİLERİNİN, HAYATININ DÜŞÜŞÜNÜ YAŞAYAN BRİTNEY SPEARS'A KARŞI HİÇ ACIMASI YOK! HAYATI, NEREDEYSE 7/24 PAPARAZİLER EŞLİĞİNDE GEÇEN SPEARS EN SONUNDA PEŞİNİ BIRAKMAYAN GAZETECİLERE KÜFÜR ETTİ. Britney Spears'ın her hareketi, her giydiği magazin basını tarafından takip edilip, eleştiriliyor. Zor günler geçiren ünlü şarkıcı, gündemden hiç düşmüyor.

Gerek değişken ruh halleri ve hareketleriyle, gerek yaşam tarzıyla, gerekse ailevi sorunlarıyla bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Çocuklarından çok arabasına sahip çıkan, hatta arabasına kesinlikle kimsenin yaklaşmasını istemeyen Britney, her ne kadar psikolojik destek alsa da şimdilik değişen birşey yok gibi görünüyor.

Hayatı, neredeyse 7/24 paparazilerin takibi altında geçen Spears'in sinirlerini iyice bozulmuş olacak ki, Hollywood'un ünlü şarkıcısı, en sonunda dayanamadı ve kameralara kulak asmadan 'Get the fuck away my car' diye bağırdı.

Şİmdİ Yenİ Takintisi Magazİncİler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü magazinciden itiraf!

Ünlü magazinciden itiraf!

Gazeteci ve magazin programcısı Şenay Düdek, cinsel kimliğini Ayşe Arman’a açıkladı İşte Ayşe Arman'ın Şenay Düdek'le yaptığı röportajdan ilgi çekici bir bölüm: Erkeklerle ilişkiler sevgililer... - Hayatta sadece iki flörtüm oldu. Biri İzmir Kız Lisesi’nde okurken makine mühendisi bir çocuk. Diğeri de tanınmış Ankaralı bir ailenin oğlu. O sıra Ankara Gazi Eğitim’de okuyordum....
  2. Şimdi YapayaLnızım

Şimdi YapayaLnızım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. şimdi Yoksun

şimdi Yoksun

Gece yarısı ayazlar üç-beş devriyesini atmakta yine. Sensiz geçen bir günü yine sensiz gecelere kendi ellerimle gömüyorum. Sen yokken anlamı yok baharların artık. Anlamı yok çekilen onca acıların. Anlamı yok sensizliğin.. Sen yoksun sadece.. Sadece yok..Yoksa gitmiştin benden... Gelişin baharları müjdelemişken, gidişin bu kadar sessiz olmamalıydı. Bu kadar ölümüne sevmişken, bir gülüşün...
  4. şunu şunu hiç haketmedim

şunu şunu hiç haketmedim

hayatınızda size de pek çok haksızlık yapılmıştır..... en zorunuza giden ve unutamadığınız içim içimi yiyor ben şunu şunu hiç haketmedim diyorsanız bizimle paylaşın melişler........:fırtına::fırtına:
  5. ilk bebeğini kaybeden ve şimdi yeni bir mucize bekleyen var mı?

ilk bebeğini kaybeden ve şimdi yeni bir mucize bekleyen var mı?

merhaba arkadaşlar.4 yıl sonunda tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım.ilk denemede oldu.ama 16 günlükken kaybettim.sezaryanla doğum yaptım.dondurulmuş 4 tane emriyo için doktora gittim.90 gün önce doğum yaptığım için erken dedi.temmuzda gel dedi.ben martta 36 yaşıma giricem.benimle aynı durumda olan var mı?

Sayfayı Paylaş