gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

şimdi Yoksun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Gece yarısı ayazlar üç-beş devriyesini atmakta yine. Sensiz geçen bir günü yine sensiz gecelere kendi ellerimle gömüyorum. Sen yokken anlamı yok baharların artık. Anlamı yok çekilen onca acıların. Anlamı yok sensizliğin.. Sen yoksun sadece.. Sadece yok..Yoksa gitmiştin benden... Gelişin baharları müjdelemişken, gidişin bu kadar sessiz olmamalıydı. Bu kadar ölümüne sevmişken, bir gülüşün canımdan vazgeçmişken, gidişin bu kadar suskun olmamalıydı. Yoksun sadece yok…Bu kadar basit olmamalıydı ölmelerim, bu kadar çabuk bu kadar erken solmamalıydı çiceklerim. Artık ne sesin yankılıyor sokaklarımda, ne de varlığın geziniyor damarlarımda.. Sadece yokluğun kanıyor dudaklarımın ucunda.. Sadece suskunluğum can veriyor ayak uçlarında. Sadece ölüyorum yokluğunda.. Sadece ölüyorum, ötesi yok inan… sadece yoksun, ötesi yok inan..Gittin ve senin ellerinin yerine şimdi sonbahar yaprakları avuç içlerime kıvrılıp çığlık çığlığa soluyorlar.. Yokluğunda yüreğimin duvarlarına çerçevelenmiş hatıralarına bakıp bakıp sensizliğini dinliyorum. Sonra da suskunluğuna diz çöküp yalnızlığını demliyorum. Yoksun, her gece gözlerimde kanıyor senli hatıralar. Uykular firarda. Karanlığı örtüp üzerime seni anıyorum kırık dökük kelimelerimle. Sancılara girdap gönlümle adını sayıklıyorum ardı ardına. Yavaş yavaş boğuluyorum . Yavaş yavaş dibe çekiliyorum..Yoksun, gözyaşları biriktiriyorum avuçlarımda. Yoksun, mürekkebimden sızıyor kan rengi kelimeler. Bendeki adın hala bir ömür ile anılırken, kim bilir ölümsüz sevdam senin ayak uçlarında son nefesini vermekte.. Canım acıyor sevgili. Puslu bir havada vurulur, olduğun yere yığılırsın ya hani.. İşte gittiğin gün yalnızlığın mıhlandı alnımın ortasına. Gittiğin gün dudaklarıma mühürlendi adın…Şimdi yoksun ama ne geçmişimize gömüyorum seni ne de sensizliğine pes ediyorum. Çünkü; ben seni “ sensizlikte “ bile ömür boyu bekleyecek kadar sevmiştim. Eğer unutmak için sevmiş olsaydım seni, acıların için sırtımı semer bilmezdim. Ben seni yürüdüğün dikenli yollarda can yoldaşın olmak için sevdim. Ben seni yüreğime dokunduğun için, ben seni gül yüreğin için sevdim

şimdi Yoksun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Şimdi yoksun bir uzak kentte yaşıyorum Tiren katarları geçiyor akşamları burada Nakarat şarkılar söylerincesine Gözlerm seni arıyor sevdalım Hiç sevmedigim bu yalnız aksamlarda Sensizlige alışıyorum Ölümü bekleyen hastalar gibiyim Bir oluyorum bir yaşıyorum Şimdi yoksun bir eski şarkıyı anlatıyor Kasım şarkıları şimdi yoksun Silemedim gözlerimden akan damlaları Şimdi yoksun son kuş...
  2. Seveceksen Şimdi Sev Zaman Yok

Seveceksen Şimdi Sev Zaman Yok

Biliyorum kızgınsın. Kırgınsın. Söylemek istemediğin sözler dilinin ucunda. Hani biraz tutmayıp bıraksan kendini, hepsini yüzüme vuracaksın. Zor duruyorsun. Kibarlığından. Ya da doğru kelimeleri arıyorsun hâlâ... Yok... Boşuna arama. Sevginin arkasında bıraktığın her hece kaybolmuş sayılır... Derin bir kuyuda onlar şimdi; ulaşılmaz, karanlık, dipsiz... Bırak orda kalsınlar. Onlar çirkin....
  3. Yok Olmak Anıdır Şimdi..

Yok Olmak Anıdır Şimdi..

yok olmak anıdır şimdi yok olma zamanı şimdi olmak zamanı olma anıdır ile ilgili sözler Serdar Ortaç - Hadi Git Gecenin yarısı düş mü yoksa gerçek mi Yine geldin yanıma hadi git Bırak sen beni yeni rüyalarıma Melekler gibi ol hadi git... Günahların benim olsun Sevaplarım senin olsun Paylaştık işte herşeyi hadi git... Hadi git, hadi git beni terkedip uzaklara Hadi git, hadi git...
  4. Nerede olursan ol yüreğimdesin demiştin ya şimdi yoksun:(

Nerede olursan ol yüreğimdesin demiştin ya şimdi yoksun:(

Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya... İnanmıştım... Yanıldığımı,ansızın... Bir nefes de... Beni soluksuz bıraktığında anladım... Anladım ki Çok uzağım yüreğinden,benliğinden,ruhundan... Sesim kısıldı haykıramıyorum.. Sokaklarda yankılanan feryatlarımı duymuyorum.. Çaresizlikten mi kısıldı sesim ? Yok sa sensizlikten mi? "Nerede olursan ol yüreğimdesin" demiştin ya ......

Sayfayı Paylaş