gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Simge kilo aldı, uyarıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hande katipoğlu kaç kilo yahşi cazibe simge, yahşi cazibe hande katipoğlu, simge, simge hande, simge hande katipoğlu,

Yahşi Cazibe dizisinin çok beğeniyorum ve kesinlikle de taki pediyorum. Dizi de ki her karekteri başarılı buluyorum. Bunlardan biri de Simge karakteri ile Hande Katipoğlu...
    Simge'nin giyimi ve makyajı her zaman hoşuam gitmiştir, belki biraz abartı olabilir ama kadınsı bir tazra sahip olan ben için güzel :)

Sevgili Melek'ler, Yahşi Cazibe'nin son bölümlerinde eminim ki, sizlerinde ilgisini çekmiştir Simge'nin klo alması. Simge kilo aldı diye dizi seti tarafından ciddi anlamda bir uyarı almış. Bunuda Hülya Avşar'ın progrqamında bakın nasıl açıklamış:)

Buyrun Melek'ler:)

Simge neden uyarı aldı?

Hülya Avşar Show'a konuk olan ATV'de yayınlanan 'Yahşi Cazibe' dizisinin oyuncusu Hande Katipoğlu günlük hayatında makyaj yapmadığını, yemek yemeyi çok sevdiğini anlattı

Kilo alması üzerine setten uyarı aldığını belirten Katipoğlu, "Setten 4-5 hafta önce çok kilo aldın diye ciddi bir uyarı geldi, yeni evli olduğum için hamile misin diye sordular.

Hamile olmayan bir kadına hamile misin diye sorulması ne kadar kötü, bu kilo almışsın demektir."

2. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende izlemiştim o programı... Simge yine iyi yaa, peki hürrem sultana ne demeli...:) o da çok fazla kilo almış bence biran önce fazla kilolarından kurtulması lazım... simgeyi çok beğeniyorum dizide, cazibe'den çok simge için izliyorum..:) ve bu kadının gerçek hayatta da nasıl bi karakter olduğunu hülya avşar showda gördüm... Insan konuşmalarıyla kendini belli eder ya hani, simge de gerçekten çok hanfendi bi kadın çok beğendim hayranlığım bir kat daha arttı....;)

Simge kilo aldı, uyarıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlendim kilo aldım!!!

evlendim kilo aldım!!!

Evet evli hanımlar sorun kendinize evlendiniz neden kilo aldınız bakalım : ) Eşiniz kuş sütleriyle mi besledi sizi naptı :dil: Çok mu iyi baktı ah ne güzel birşeydir tabi ki o duygu ama bakın kilolar geldi de geldi. Buna dur demek diye düşünmeniz lazım artık .Rahatsız oluyor ve eşinizin sizi beğenmemeye başlamasından korkuyor olabilirsiniz. Bu çok normal eşini seven onu kaybetmekten korkan...
  2. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  3. çok mu kilo aldım.

çok mu kilo aldım.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:
  4. Gülşen Nihayet Kilo Aldı!

Gülşen Nihayet Kilo Aldı!

Bu sayfa; Gülşen Nihayet Kilo Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllardır sıfır beden hali ve korkutucu resimleriyle magazin basınına konu olan Gülşen nihayet kilo aldı. Çıktığı Bursa'daki bir mekanda kilo almış olduğu farkedilen Gülşen gayet sağlıklı görünüyordu... Gülşen, Bursalı hayranlarıyla Suare'de buluştu. Sahneye özel orkestrası eşliğinde çıkan...
  5. Hamilelikte önerilen kilo alımı

Hamilelikte önerilen kilo alımı

gebelikte kilo,hamilelikte kilo,hamilelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kaç kilo alınmalı,hamilelik süresince kaç kilo almalıyım,gebelik süresince kaç kilo almalıyım,hamilelikte sağlıklı kilo alımı hakkında bilgiler Hamile kalmadan önceki kilonuza bağlı olarak gebelikte alacağınız kilo belirlenir. Ne kadar kilolu olursanız olun, hamilelik döneminde diyet yapmayı düşünmeyin. Şeker ve yağ...

Sayfayı Paylaş