gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Simge Tertemiz Babaevine Geri Döndü !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

simge tertemiz simge tertemiz eşi simge tertemiz haberleri simge tertemiz boşanıyor 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Evlenmek iş değil melekler, bir imzaya bakar. Önemli olan evlilik müessesini bir ömür boyu devam ettirebilmek. Elbette ki hiç kimse boşanmak için evlenmiyor ama ünlüler dünyası ne yazık ki bir gün evleniyorlar, ertesi gün boşanıyorlar, hatta çirkince. Bunun en güzel örneği şu sıralar boşanma aşamasında olan Şahnaz Çakıralp Murat Öncel çifti. Neyse gelelim konumuza. Bir ünlü çift daha ayrılıyor melekler. Milliyetin verdiği habere göre ünlü manken-oyuncu Simge Tertemiz 5 aydır evli olduğu Murat Kadıoğlu 'ndan boşanmak üzere mankemeye verip, çocuğunu alarak babasının evine dönmüş. Haberimiz şöyle;

Bir ay önce anne olan ünlü manken Simge Tertemiz, beş aylık eşi işadamı Murat Kadıoğlu'ndan boşanmak için mahkemeye başvurdu. Tertemiz, 18 Haziran'da 4.5 aylık hamileyken beş yıldır birlikte olduğu Kadıoğlu'yla evlenmişti.

Milliyet'in haberine göre, bebeği 4.5 aylıkken hamile olduğunu anladığını açıklayarak herkesi şaşırtan Tertemiz'in, eşi tarafından aldatıldığı ve darp edildiği iddiasıyla mahkemeye başvurduğu iddia edildi. Boşanma davası açtığını ve bebeğini alıp ailesinin yanına döndüğünü söyleyen Tertemiz, "Ne yaşadığımı bir Allah, bir ben bilirim. Kim için, ne için boşandığımı sonra açıklayacağım. Şimdi konuşursam başım belaya girer" dedi. Murat Kadıoğlu ise "Şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanıyoruz. Boşanma nedeni bende kalsın. Konuşursam hiç hoş olmaz" diye konuştu.

Simge Tertemiz Babaevine Geri Döndü ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manken Simge Tertemiz, Bodrum Türkbükü'nde Tatil Yapıyor.

Manken Simge Tertemiz, Bodrum Türkbükü'nde Tatil Yapıyor.

türkbükü nerde simge tertemiz kalça simge tertemiz bodrum MANKEN SİMGE TERTEMİZ, BODRUM TÜRKBÜKÜ'NDE TATİL YAPIYOR. Ünlü manken Tertemiz önceki gün jet-ski ile gezmek istemiş. Ama jet-ski denizin ortasında bozulmuş. Simge Tertemiz'in bir türlü sahile dönmemesi üzerine sevgilisi Murat Kadıoğlu sahil güvenliği arayıp yardım istemiş. Bir hayli korkan manken kısa bir çalışmanın ardından...
  2. eşarp modası geri döndü

eşarp modası geri döndü

Su geçirmeyen akıcı bir kumaş, doğanın tüm renkleri ve sezonun ön plana çıkan desenleri ile Pierre Cardin eşarpları, sizi seçkin bir tarzın temsilcisi olmaya davet ediyor. Tarih boyunca kadın zerafetinin sembolü olan eşarp, Pierre Cardin’in modern yorumuyla yeniden hayatımıza giriyor. Modaya yön veren markalardan Pierre Cardin, klasik bir tarzın çağdaş tasarımlarla harmanlandığı 2006 eşarp...
  3. Simge Tertemiz: "Fiziğim herkesten iyi" dedi

Simge Tertemiz: "Fiziğim herkesten iyi" dedi

Manken ve yeni yetme oyuncu Simge Tertemiz gündeme gelmek için aklına kim gelirse verdi veriştirdi... Victoria's Secret defilesine seçilen Lara Surol için "Victoria's Secret'ın işi gücü yok Lara'yı mı seçecek?" diyen Tertemiz, Aysun Kayacı'ya da laf attı.. Son dönemde bir magazin programının sunuculuğunu üstlenen manken ve oyuncu Simge Tertemiz, gündeme ilişkin çarpıcı...
  4. Simge tertemiz haber spikeri olmak istiyor

Simge tertemiz haber spikeri olmak istiyor

haber spikeri olmak haber spikeri olmak istiyorum için spiker için ne yapmak gerekir PODYUMLARIN ÜNLÜ MANKENLERDİNDEN SİMGE TERTEMİZ , MANKENLİK SEKTÖRÜNÜN HER GEÇEN GÜN KÖTÜYE GİTTİĞİNİ BELİRTEREK, 'EKONOMİK KRİZ BİZİ DE VURDU. BU KRİZ YÜZÜNDEN HİÇBİR MODACI DEFİLE YAPMAK İSTEMİYOR' DEDİ. Podyumların ünlü mankenlerdinden Simge Tertemiz , mankenlik sektörünün her geçen gün kötüye...
  5. Kaçtığı hapise geri döndü

Kaçtığı hapise geri döndü

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü. Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini"...

Sayfayı Paylaş