gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Simge "yeni çıktı" albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şarkıcı simge simge şarkıcı kimdir sarkici sanatçı simge, yeni çıktı, yeni çıktı albümü, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar.

Yeni şarkıcı Simge'nin "Yeni Çıktı" albümü hakkında bir haber sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler:)

Gülşen ve Serdar Ortaç’a yaptığı vokallerle müzik dünyasına ısınma turları atan Simge, ilk albümünü çıkardı.

Erdem Kınay, Gökhan şahin ve Alper Narman imzalı altı eserin yer aldığı “Yeni Çıktı” albümü için “Yıllardır bunun hayaliyle yaşıyordum” diyen Simge, ilk klibi “Ödeme Vakti” şarkısına çekti.

Simge "yeni çıktı" albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 gelinlik modellerimiz yeni çıktı

2009 gelinlik modellerimiz yeni çıktı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Iki simge

Iki simge

İKİ SİMGE Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve oniki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk, kulübeyi korumak...
  3. MeLekLer msnden yeni çıktı bu nickLer.. :)

MeLekLer msnden yeni çıktı bu nickLer.. :)

melek nick msni nickleri ayrı kalma nickleri msn melek nickler ИαzαяLαяdαИ кσяusuИ тαИяι вizi...iИci†мεsiИ εLLεя yüяεqiмizi... вiяqüИ вiтsεdε...вεИ vαzqεcмεм sεvεяiм yiИε sεИi .. ' Break the silence # Чαиıмdα OLмαyαиıи AκLıмdα İşi Nє ? ´´ вütün ѕєѕłi нaяfłєя ѕєѕѕizcє çєкiρ gittiłєя ´´ Şυ αηdα нιç вιя şєу мüмкüη dєqιL Şυ αηdα нєя şєydєη αуяı, нєя şєуdєη υzαк νє нєя şєуdєη...
  4. emir simge

emir simge

emir çok yakışıklısın senin gibi sevgilim olmasını çok isterdim seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
  5. Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri

Facebook Simgeleri istiyorum sizden bana Facebook Simgelerinin eğlenceli ve en şirin olanlarını sunar mısınız.

Sayfayı Paylaş