gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sonbahar ve kış ayların da bayanların severek kullandıkları şal modelleri farklı örgü teknikleri ile birlikte değişik örgü ve renkler ile bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasın da yer almaya devam ediyor. Mevsim geçişlerin de olduğu kadar abiye kıyafetlerinizin üzerine ve ev gezmelerin de giydiğiniz ince kıyafetlerinizin üzerine oldukça kullanışlı bir model olan şal örneklerinden sizlere bu yazım da simli ipten yapılan abiye şal modellerini paylaşıyorum. Abiye şal modeli dedim ama illa ki siz bu şalları abiye kıyafetleriniz ile kullanmanız gerekmiyor. Kıyafetlerinizin üzerine gezmeler de kullanabileceğiniz simli şal modelleri değişik renk ve modeller ile bayanlara oldukça şık kombinler oluşturuyor.
    simli sal modelleri (1).jpg simli sal modelleri (2).jpg simli sal modelleri (3).jpg simli sal modelleri (4).jpg simli sal modelleri (5).jpg simli sal modelleri (6).jpg simli sal modelleri (7).jpg simli sal modelleri (8).jpg simli sal modelleri (9).jpg simli sal modelleri (10).jpg simli sal modelleri (11).jpg simli sal modelleri (12).jpg simli sal modelleri (13).jpg simli sal modelleri (14).jpg

Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simli İpten Oya Modelleri

Simli İpten Oya Modelleri

Simli İpten Oya Örnekleri Simli İpten Oya Modelleri Maharetli meleklerimiz için birbirinden güzel oya örneklerini paylaşacağız sizlerle :) Çok eskilerden beri gelenek haline gelmiş olan oyalı yemeniler, tülbentler, hala çeyizleri süslüyor melekler. Ve bu geleneğin sürmesine katkıda bulunmak adına simli iple örülmüş oya örneklerinden bazılarını sitemize ekledik :)
  2. Simli İpten Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Örnekleri istiyorum sizden lüfen bana Simli İpten Şal Örneklerini sunun kızlar.
  3. Simli İpten Şal Yapımı

Simli İpten Şal Yapımı

Simli İpten Şal Yapımı nasıl oluyor kızlar bana Simli İpten Şal Yapımı hakkında bilgi verin bilgi yoksa modelleri verin.
  4. Simli İple Örülmüş Şal Örnekleri

Simli İple Örülmüş Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Modelleri Simli İpten Gelin Şalları Simli İp Şal Örnekleri Bu konumuzda simli iple örülmüş , aynı zamanda gelin şalı olarak da kullanabileceğiniz şal modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)
  5. 2014 Simli İpten Şal Modelleri

2014 Simli İpten Şal Modelleri

2014 şal modelleri, 2014 şal örnekleri, abiye şal modelleri Serin ve soğuk havalarda örgü işi olarak hem kıyafetleriniz ile şık bir kombin oluşturacak hemde özellikle ev gezmeleriniz de omuzlarınızı sıcak tutacak şal modelleri arasından sizlere simli ipten yapılmış harika şal modellerini paylaşıyoruz. Abiye kıyafetleriniz ile birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz simli ipten yapılan en yeni...

Sayfayı Paylaş