gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Simli İpten Şal Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Simli İpten Şal Yapımı nasıl oluyor kızlar bana Simli İpten Şal Yapımı hakkında bilgi verin bilgi yoksa modelleri verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Simli İpten Şal Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simli Üçgen Şal yapımı

Simli Üçgen Şal yapımı

üçgen örümcek şal yapımı üçgen şal yapımı örümcekli yapılışı simli Simli Üçgen Şal Örgü ve şal modelleri 2 Simli üçgen şalımız için 300 gram simli ip ve 14 numara örgü tığı gerekliUçtan başla***** zincir ve sıkiğne ile yapılıyor ve üçgen şeklinde örülüyor Modelimiz dilimlidir motifle yapılmıyor ve her dilim yine kendi içinde üçgendir1, kısım dolgulardan oluşuyor 2 kısım ise mil...
  2. Simli İpten Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Örnekleri istiyorum sizden lüfen bana Simli İpten Şal Örneklerini sunun kızlar.
  3. Simli İple Örülmüş Şal Örnekleri

Simli İple Örülmüş Şal Örnekleri

Simli İpten Şal Modelleri Simli İpten Gelin Şalları Simli İp Şal Örnekleri Bu konumuzda simli iple örülmüş , aynı zamanda gelin şalı olarak da kullanabileceğiniz şal modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :)
  4. 2014 Simli İpten Şal Modelleri

2014 Simli İpten Şal Modelleri

2014 şal modelleri, 2014 şal örnekleri, abiye şal modelleri Serin ve soğuk havalarda örgü işi olarak hem kıyafetleriniz ile şık bir kombin oluşturacak hemde özellikle ev gezmeleriniz de omuzlarınızı sıcak tutacak şal modelleri arasından sizlere simli ipten yapılmış harika şal modellerini paylaşıyoruz. Abiye kıyafetleriniz ile birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz simli ipten yapılan en yeni...
  5. Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Simli İpten Abiye Şal Modelleri 2016

Sonbahar ve kış ayların da bayanların severek kullandıkları şal modelleri farklı örgü teknikleri ile birlikte değişik örgü ve renkler ile bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasın da yer almaya devam ediyor. Mevsim geçişlerin de olduğu kadar abiye kıyafetlerinizin üzerine ve ev gezmelerin de giydiğiniz ince kıyafetlerinizin üzerine oldukça kullanışlı bir model olan şal örneklerinden sizlere...

Sayfayı Paylaş