gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sinameki Kürü İle Saçlarınızı Hızla Uzatın

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç bakımı hızlı saç uzatma sinameki ile saç uzatma

Sevgili melekler, saçalırınızın yeterince hızlı uzamadığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Saç uzatmak iöin en hızlı çözümü bulmaya çalışan kadınların imdadına yine doğal çözümler koşuyor. Şimdi sizlerle paylaşacağımız denenmiş sinameki kürü ile saçlarınızı ayda en az 4 cm uzatabileceksiniz..

SİNAMEKİ KÜRÜ:

1 tutam sinameki 1 çay bardağı suda kaynatılacak.
    5-10 dakika demlenecek.
    Süzülüp ılıdıktan sonra içine bir kapak tatlı badem yağı + bir bemiks ampul koyulacak.
    Saç diplerine masaj yapılarak sürülecek.
    4-5 saate yakın bekletip yıkanacak. Poşet, sıcak havlu vs. sararsanız daha etkili olur.
    Kuru saçlar için bu formüle menekşe yağı ve hint yağıda ekleyin.
    Bu kür 8 hafta boyunca haftada 1 defa yapılacak. Sonra 2 hafta ara verilecek.

Tabi bu tür bakımları doğru zamanda uygulamak daha olumlu sonuçlar elde etmemizi sağlayacak.

Sinameki Kürü İle Saçlarınızı Hızla Uzatın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turp suyu kürü ile saçlar uzuyor

Turp suyu kürü ile saçlar uzuyor

saca turp suyu kara turp saç siyah saç kürü saçlara suyu Saçlarım uzamıyor bakımsız gözüküyor, sarılarım soluk, saçlarım parlamıyor diyorsanız… İşte size turp suyundan gelen mucize. Sadece 1 haftada 2 cm uzayan saçlara sahip olun… Turp suyu: Bir adet siyah turp rendelenir, 3-4 bardak su içinde yarım saat kadar kaynatılır daha sonra posasından suyu ayrılır ve suyun ılıması beklenir. Ilıdığında...
  2. saçımı nasıl uzattım ?

saçımı nasıl uzattım ?

entele saç bakım losyonu entele losyonu kullanımı saç bakım nasıl kullanılır nasıl kullanılır Size formülümü vermeden önce bu formülü kullanmaya nasıl başladığımı anlatmak istiyorum. Bundan 4 ay önce kuaföre gittim. Amacım sadece uçlarındaki kırıkları aldırmaktı. Şunuda belirteyim saçlarım iç çamaşırımın 3-4 santim aşağısı boyundaydı. Gittim ve özellikle saç boyumla oynanmamasını sadece...
  3. Saçınızı Doğal Yollarla Uzatın

Saçınızı Doğal Yollarla Uzatın

Uzun saçları hepimiz severiz ama bazı saçlar çok çabuk uzamaz...Ama doğal yollarla bazı bitkiler ve bitkisel yağlar saçların çabuk uzamasına yardımcı olur :tik: Öncelikle beslenme içten ve dışta ilgi şart yani ben sadece yılan yağını alşayım saçıma süreyim olmaz, günlük yumurtanı yiyeceksin ki, bal , süt, meyve, sebze ... Özellik protein lamka çok önemli , protein de biliyor sunuz et...
  4. Sinemaki Kürü İle Hızlı Saç Uzatma

Sinemaki Kürü İle Hızlı Saç Uzatma

hızlı saç uzatma maskesi bitkisel saç uzatma kısa sürede saç uzatma Saçlarınızı kısa sürede hızlı bir şekil de uzatmak için tamamen bitkisel yöntem arayanlara özel sinemaki kürü ile hazırlanan ve saçlarınızı hızla uzatan formülle birlikte malzemeleri sizler için paylaşıyoruz. SİNAMEKİ KÜRÜ: 1 tutam sinameki 1 çay bardağı suda kaynatılacak. 5-10 dakika demlenecek. Süzülüp...
  5. Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Merhabalar arkadaşlar Geçtiğimiz Mart ayında belimde olan saçlarımı malesef ki omzumda kestirmek zorunda kaldım kırıklardan dolayı tabiki tüm bayanların başına gelen sorunlar duzlestiriceler ,fönler , boyalar vs.simdi size bundan 2 sene önce kullandığım saç uzatma işleminden bahsedeceğim her duştan önce cam terbenti ve yılan yağı kullanıyordum cam terebenti niyle y(arım şampuan in içine 2...

Sayfayı Paylaş