Sinan Akçıl 1 Numara!

Konu, 'Magazin' kısmında Cennet-ul Meva tarafından paylaşıldı.

  1. sinan akçıl sevgilisi kim sinan akçılın yeni sevgilisi kim akçıl ın
    [​IMG]

    Nisan ayında piyasaya çıkan bir çok albüm oldu, tanıtımlar, promosyonlar, klipler, röportajlar, sataşmalar, satış teknikleri, laf atmalar, kavgalar, konserler hepsi daha fazla albüm satabilmek ve daha fazla ekstra tabiri edilen konserlere çıkabilmek adına.

    Bu son gelişmeler çerçevesinde Sinan Akçıl ortalığı yıktı geçti. Herkes birşeyler söyledi, kimi eleştirdi, kimi çok beğendi, kimi sesini, kimide bestelerini tartıştı ama sonuçta halk ''Kalp Sesi'' albümünü sahiplendi ve zirveye çıkardı.

    Müthiş rekabetin yaşandığı son günlerde D&R mağazalarında en çok satanlar listesinde ilk 20 de bir numaraya çıkan Sinan Akçıl'ın hemen arkasında Rafet El Roman ve Serdar Ortaç geliyor. 4. sırada ise Nilüfer yer alırken, 5. liği de Sibel Can alıyor. 6. sırada Kaybedenler Kulübu yer alırken birinci olan Sinan Akçıl'ın eski sevgilisi Hadise ise 7. sırada bulunuyor. Hadise' nin hemen arkasında ise Ebru Gündeş, Kardeş Türküler, Serkan Çağrı, Funda Arar, Atiye, Sıla, Tarkan, Deniz Seki, Kıvırcık Ali, Candan Erçetin, Ümit Sayın, Sertab Erener ve Mustafa Ceceli yer alıyor.

Sayfayı Paylaş