gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri de paylaşırsanız bu sayfadan benim için çok sevinirim kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Akçıl Alışkanlık şarkısı sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık şarkısı sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık şarkısı sözü Sinan Akçıl Alışkanlık şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Sinan Akçıl'ın Alışkanlık adlı şarkısının sözlerini şarkıyı tüm seven üyelerimiz ve bu şarkının sözlerini bizden isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Sıkıldım mutluluk oyunundan Bu güçlü görünme durumundan Güçsüzüm işte Mutsuzum işte Sensizim işte Yoruldum kendi yalanımdan...
  2. Sinan Akçıl Fark Atıyor Sözleri

Sinan Akçıl Fark Atıyor Sözleri

Sinan Akçıl Fark Atıyor Sözleri istiyorum sizden mümkünse bana bu şarkının sözlerini yazın millet
  3. Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl son albümü "Kapı" ile sevenleriyle buluştu.Merakla beklenen bu albümde yer alan "Kapı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Olacakları Önceden Gördüm Dedim Ki Boş Yere Öldüm Gecelerden Gündüze Döndüm ışıkta...
  4. Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl mavi mavi, sinan akçıl mavi mavi sözleri, sinan akçıl 2014 mavi mavi Sevgili melekler, anlaşılan o ki, Sinan Akçıl yeni çıkaracağı albümde sevgilisi Ebru Şallı'ya olan aşkını anlatacak. İşte yeni albümünde yer alacak Mavi Mavi şarkısının sözleri... Gözlerime bakma bari mavi mavi, Ellerimi tutma boşver, geldi geçti Keşke biri sana bunu söyleseydi, Benden vazgeçmek de zor,...
  5. Sinan Akçıl "Hatırlasana" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Hatırlasana" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl hatırlasana, hatırlasana şarkısının sözleri, sinan akçıl 2014 Sevgili melekler, pop müziğin sevilen isimlerinden "Hitman" lakaplı Sinan Akçıl yepyeni klibityle yine ortalığı kırdı geçirdi. Sosyal medyada bomba etkisi yaratan son klibinde seslendirediği şarkı olan "Hatırlasana"nın sözleri ise şöyle... Madem bizi kaldırdın bu aşkın uykusundan , Şimdi...

Sayfayı Paylaş