gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Şarkı Sözleri isteyenler için

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet
    Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Şarkı Sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz Sinan Akçıl hayranları, bu yazımızda sizlere Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet şarkısı sözü sunuyor ve bizden Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet şarkı sözleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Hadi yanıma yerleş
    Ben buradayım
    Ne önemi var hangi gün olursa
    Bize her gün sevmek
    İstiyorsan bilmek
    Sor buradayım karşındayım
    Yazık ki kavgasız aşk olmaz
    Ama bizde ayrılık konuşulmaz
    Sevmenin elinde beraber büyüdük
    Biz ölmeden cenneti gördük oof
    Demek sensin melek sensin
    Bırak şeytan hüzünlensin
    Bırak şeytan hüzünlensin oof
    Biraz şeytan hüzünlensin
    Biraz şeytan hüzünlensin oof

“Demek sensin melek sensin
    Bu gece melek sensin
    Bırak şeytan hüzünlensin…”

Melek sensin melek sensin oof
    Biraz şeytan hüzünlensin
    Biraz şeytan hüzünlensin
    Bırak şeytan melek sensin oof

Sinan Akçıl Bize Her Yer Cennet Şarkı Sözleri isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü yazın

Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü yazın

Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü için yazıyorum size bana Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  2. Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl son albümü "Kapı" ile sevenleriyle buluştu.Merakla beklenen bu albümde yer alan "Kapı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Olacakları Önceden Gördüm Dedim Ki Boş Yere Öldüm Gecelerden Gündüze Döndüm ışıkta...
  3. Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Mavi Mavi" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl mavi mavi, sinan akçıl mavi mavi sözleri, sinan akçıl 2014 mavi mavi Sevgili melekler, anlaşılan o ki, Sinan Akçıl yeni çıkaracağı albümde sevgilisi Ebru Şallı'ya olan aşkını anlatacak. İşte yeni albümünde yer alacak Mavi Mavi şarkısının sözleri... Gözlerime bakma bari mavi mavi, Ellerimi tutma boşver, geldi geçti Keşke biri sana bunu söyleseydi, Benden vazgeçmek de zor,...
  4. Sinan Akçıl "Güzel Kız" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Güzel Kız" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl güzel kız şarkısı, güzel kız şarkısının sözleri, sinan akçıl 2014 güzel kız şarkısı Sevgili melekler, Sinan Akçıl Ebru Şallı aşkı dolu dizgin devam ederken Akçıl'ın 2014 yazı için hazırladığı albümündeki şarkılar da birer ikişer medyaya sızmaya devam ediyor. İşte onlardan sonuncusu ise hayli özel. Çünkü bu şarkı Akçıl'ın sevgilisi Ebru Şallı için yazılmış :D:D Yine terledi...
  5. Sinan Akçıl "Hatırlasana" Şarkısının Sözleri 2014

Sinan Akçıl "Hatırlasana" Şarkısının Sözleri 2014

sinan akçıl hatırlasana, hatırlasana şarkısının sözleri, sinan akçıl 2014 Sevgili melekler, pop müziğin sevilen isimlerinden "Hitman" lakaplı Sinan Akçıl yepyeni klibityle yine ortalığı kırdı geçirdi. Sosyal medyada bomba etkisi yaratan son klibinde seslendirediği şarkı olan "Hatırlasana"nın sözleri ise şöyle... Madem bizi kaldırdın bu aşkın uykusundan , Şimdi...

Sayfayı Paylaş