gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sinan Akçıl Hayatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Sinan Akçıl Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl'ın hayatıyla ilgili elimizdeki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz...

20 Mayıs 1980 İstanbul
    Sinan Akçıl, müzik adamı Saim Akçıl’ın oğludur. Müziğe çok küçük yaşlarda başlamış, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle herkesin beğenisini kazanmıştır. Akçıl, şimdiye kadar başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş gibi isimlerle çalışmıştır. İzel’in orkestrasında keyboard çalmaktadır. En son Hadise’nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’ nda Türkiye’ yi temsil edip dördüncü olduğu Düm Tek Tek şarkısına imza atmıştır

Şarkıları
    Ferhat Göçer Çok Sevdim İkimizi Biri Bana Gelsin (Söz) DMC
    İzel Işıklı Yol Gurur (Söz-Müzik-Düzenleme) Avrupa Müzik
    Mustafa Sandal Devamı Var İndir (Söz-Müzik) Seyhan Müzik
    İzel – Kibariye Bir Dilek Tut Benim İçin – Anlayamazsın Anlayamazsın (Söz-Müzik-Düzenleme) Avrupa Müzik
    Aslı Güngör – Enbe Orkestrası – Ferhat Göçer Enbe Orkestrası Kalp Kalbe Karşı (Düzenleme) DMC
    Candan Erçetin Remix Gamsız Hayat (Düzenleme) Topkapı Müzik
    İzel Bir Dilek Tut Benim İçin Bir Dilek Tut Benim İçin (Düzenleme) Avrupa Müzik
    Zeynep Casalini Nihayet Duvar (Düzenleme) TMC
    Zeynep Casalini – Ferhat Göçer 64 – Çok Sevdim İkimizi Remixes Dokunma Bana (Söz-Düzenleme) DMC
    Gülben Ergen Aşk Hiç Bitmez Bay Doğru (Söz) Seyhan Müzik
    Ebru Gündeş Kaçak Seni Unuturum (Söz-Müzik) Emre Grafson
    Ziynet Sali Herkes Evine Herkes Evine (Söz-Müzik) DMC
    Ebru Yaşar Seviyorum Seni Kararsızım (Söz-Müzik) Avrupa Müzik
    Hadise Düm Tek Tek Düm Tek Tek (Söz-Müzik) TRT
    Cenk Eren Dönüm Noktam Kendime Kaldım (Söz-Müzik) DMC
    Lerzan Mutlu Zirve Bir Numara (Söz-Beste) Lerzan Mutlu

Sinan Akçıl Hayatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Akçıl kimdir?

Sinan Akçıl kimdir?

sinan akçıl,sinan akçıl albüm,sinan akçıl şarkıları,sinan akçıl hayatı,sinan akçıl kimdir Hollanda doğumlu Türk produktor besteci şarkı sözü yazarı ve aranjör Sinan Akçıl 20 Mayıs 1981 Amsterdam leeuwarden doğumlu müzik adamı keman virtüözü ve Tekfen Filarmoni Orkestrası şefi Saim Akçıl'ın oğlu Müzik hayatına 6 yaşında Kadıköy Belediye Konservatuarı Piyano Bölümü'ne girerek başladı ve...
  2. Sinan Akçıl 1 Numara!

Sinan Akçıl 1 Numara!

sinan akçıl sevgilisi kim sinan akçılın yeni sevgilisi kim akçıl ın Nisan ayında piyasaya çıkan bir çok albüm oldu, tanıtımlar, promosyonlar, klipler, röportajlar, sataşmalar, satış teknikleri, laf atmalar, kavgalar, konserler hepsi daha fazla albüm satabilmek ve daha fazla ekstra tabiri edilen konserlere çıkabilmek adına. Bu son gelişmeler çerçevesinde Sinan Akçıl ortalığı yıktı geçti....
  3. Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri de paylaşırsanız bu sayfadan benim için çok sevinirim kızlar.
  4. Cağalzade Sinan Paşa Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Cağalzade Sinan Paşa Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Cağalzade Sinan Paşa Kimdir Cağalzade Sinan Paşa Hayatı Kısaca Sevgili melekler, Kim Kimdir bölümümüzde bu kez Cağalzade Sinan Paşa Hayatı Kısaca bilgiler veriyoruz sizlere.. Kânûnî Sultan Süleymân Han devrinin sadrâzam ve büyük devlet adamlarından. Aslen İtalyan olup, Temmuz 1560 Cerbe Deniz Harbinde babasıyla birlikte Kaptân-ı Deryâ Piyâle Paşaya esir düşerek İstanbul’a getirildi....
  5. Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl son albümü "Kapı" ile sevenleriyle buluştu.Merakla beklenen bu albümde yer alan "Kapı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Olacakları Önceden Gördüm Dedim Ki Boş Yere Öldüm Gecelerden Gündüze Döndüm ışıkta...

Sayfayı Paylaş