gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sinan Akçıl "Kapı" Albümü Tanıtımı 2013

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Albümü Tanıtımı 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl yepyeni albümüyle piyasaya çıktı. Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde hazırlanan yeni albümü "Kapı" adlı albümünde 9 şarkı ve 5 remix bulunuyor. İşte albümle ilgili detaylı bilgiler..

Sinan Akçıl, Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde hazırlanan yeni albümü "Kapı" ile müzik marketlerde. Albümde tamamı Sinan Akçıl'a ait 9 şarkı ve 5 remix yer alıyor. Albümün düzenlemelerinde ise Sinan Akçıl'ın yanı sıra, Avrupa'nın ve Yunanistan'nın en büyük prodüktörlerinden biri olan Pantelis Kotakis(dj pantelis), Ümit Kuzer, Selim Çaldıran imzaları var. Albümde yer alan 5 remixte de İspanya'nın dünyaca ünlü Dj'i Armando Junior ve Türkiye'nin en önemli Dj'lerinden Ufuk Akyıldız, Mert Hakan ve Cemre Burak isimleri yer alıyor.

Albümünün en ince ayrıntısına kadar ilgilenen Sinan Akçıl, şarkıları kadar yeni imajı ve fotoğrafları ile de dikkat çekecek. Albüm fotoğrafları için dünyanın birçok yıldızı ile çalışan Jerry Stolwijck ile çalışan Sinan Akçıl, benim "Tek Aşkım" diye adlandırdığı fanclub'ının dövmesini bileğine yaptırarak tekrar gönülleri fethetti.

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
Sinan Akçıl "Kapı" Albümü Tanıtımı 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırıka " Kaba Saz " 2008 Albüm Tanıtımı

Kırıka " Kaba Saz " 2008 Albüm Tanıtımı

Yeniden deniz şarkıları, deniz kültürü ve dionyssos ruhu... Denizle karanın seviştiği, karanın erkek karalığına, denizin kadın maviliğine karıştığı, ufku açık mavi, gurubu yanık kızıl bir güzel coğrafya bizim evimiz.. Ege kıyıları... Biz, gittikce kara kültürüne ve onun eğlence anlayışına teslim olmaya başlayan Türkiye'nin unuttuğu deniz kokusunun peşindeyiz.... Kırıka'nın İzmirli...
  2. Sinan Akçıl kimdir?

Sinan Akçıl kimdir?

sinan akçıl,sinan akçıl albüm,sinan akçıl şarkıları,sinan akçıl hayatı,sinan akçıl kimdir Hollanda doğumlu Türk produktor besteci şarkı sözü yazarı ve aranjör Sinan Akçıl 20 Mayıs 1981 Amsterdam leeuwarden doğumlu müzik adamı keman virtüözü ve Tekfen Filarmoni Orkestrası şefi Saim Akçıl'ın oğlu Müzik hayatına 6 yaşında Kadıköy Belediye Konservatuarı Piyano Bölümü'ne girerek başladı ve...
  3. Sinan Akçıl 1 Numara!

Sinan Akçıl 1 Numara!

sinan akçıl sevgilisi kim sinan akçılın yeni sevgilisi kim akçıl ın Nisan ayında piyasaya çıkan bir çok albüm oldu, tanıtımlar, promosyonlar, klipler, röportajlar, sataşmalar, satış teknikleri, laf atmalar, kavgalar, konserler hepsi daha fazla albüm satabilmek ve daha fazla ekstra tabiri edilen konserlere çıkabilmek adına. Bu son gelişmeler çerçevesinde Sinan Akçıl ortalığı yıktı geçti....
  4. Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri

Sinan Akçıl Alışkanlık Sözleri de paylaşırsanız bu sayfadan benim için çok sevinirim kızlar.
  5. Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri

Bu sayfa; Sinan Akçıl "Kapı" Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl son albümü "Kapı" ile sevenleriyle buluştu.Merakla beklenen bu albümde yer alan "Kapı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Olacakları Önceden Gördüm Dedim Ki Boş Yere Öldüm Gecelerden Gündüze Döndüm ışıkta...

Sayfayı Paylaş