gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sinan Aygün cezaevinden çıktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Ergenekon soruşturması kapsamında 1 Temmuz'da gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, saat 22.00 sıralarında serbest bırakıldı. ATO Başkanı Aygün, tahliye edildikten sonra havaalanında zaman kaybetmek yerine karayolunu tercih etti. Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde aile yakınları ve sevenleri tarafından karşılanan Aygün, küçük bir konvoyla Ankara'ya hareket etti.

Ergenekon Operasyonu kapsamında tutuklanan ve mahkeme kararı üzerine dün serbest bırakılan Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, gece geç saatlerde Ankara'ya ulaştı. Ergenekon Operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve Kocaeli 2 No'lu F Tipi Yüksek Güvenlikli
    Büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Sinan Aygün, kendisini karşılayan vatandaşlarla selamlaştı. Kalabalık grubun Sinan Aygün'le tokalaşması sırasında izdiham yaşandı. Aygün, gişelerde karşılanmasının ardından yaklaşık 100 araçlık konvoyla birlikte evine gitti. Öte yandan Sinan Aygün'ü karşılamaya gelen vatandaşlar, ellerindeki Türk bayraklarıyla 10. Yıl Marşı'nı söyledi.

Cezaevinden mahkeme kararı ile tahliye edilen Ankara Ticaret Odası Başkanı (ATO) Başkanı Sinan Aygün, saat 01.00 sıralarında Ankara Otoban gişelerine geldi.

Alınan bilgiye göre, Sinan Aygün ve Barbaros Hayrettin Altıntaş'ın tutukluluk hallerine, avukatları tarafından yapılan itirazı değerlendiren İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, yurtdışına çıkış yasağı koşulu ile tutuklu sanıkların tahliye edilmesine karar verildi.
    Aralarında emekli Orgeneral Hurşit Tolon ile ADD Genel Başkanı emekli Orgeneral Şener Eruygur'un da bulunduğu 8 kişinin tutukluluk hallerine yapılan itirazlar ise mahkemece reddedildi.

Sinan Aygün cezaevinden çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cezaevi

Cezaevi

Bakınız; Hapishane.Sıkıntı anlamına gelir. Kişinin önünde sorunlar belireceğine işarettir.Rüyada tutuklanarak cezaevine girdiginizi görmek, yaptiginiz bir iste basarili olup, san ve seref kazanacaginiza isarettir.
  2. Sinan Aygün helallik istedi

Sinan Aygün helallik istedi

Sinan Aygün 15 gün sonra ATO'da kahraman gibi karşılandı. Peki kimden helallik istedi? Neden utandı? Sinan Aygün Ankara Ticaret Odası'na dönüşü muhteşem oldu.. Heyecanlı olduğu gözlenen Aygün, kürsüye çıkarken üyeler tarafından uzun süre alkışladı. Devletten helallik istedi. Haksız yere 14 gün devletin ekmeğini yediği için devlete borçlu hissetiğini iddia etti. Aygün ayrıca ilk defa hakim...
  3. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  4. Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü yazın

Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü yazın

Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü için yazıyorum size bana Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  5. İşte Sizlere Sinan Akçıl-Aygün Kazım

İşte Sizlere Sinan Akçıl-Aygün Kazım

Sinan Akçıl-Aygün Kazımova Sinan Akçıl-Aygün Kazımova İkinci Sen Şarkı Sözü Sinan Akçıl Ve Aygün Kazımova ile düet parçası İkinci Sen Sözlerini sizlerle paylaşıyorum meleklerim...Biliyorsunuz ki Azerbaycan Eurovision şarkısının sözlerini Hande Yener yazmıştı o haberi tekrar sizinle paylaşıyorum... Sinan Akçıl Aygün Kazımova İkinci Sen şarkısı sözü Ne hayattan vazgeçtim Ne de bu...

Sayfayı Paylaş