gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sinan çetin'den ilginç açıklama!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Sinan Çetin bu açıklamalarla herkesi şaşırttı.. Haberimize geçelim... OYUNCU OLMAK İÇİN İLGİNÇ TEKLİFLER!

SİNAN ÇETİN, ŞÖHRET MERAKLILARININ TACİZLERİNDEN YILMIŞ DURUMDA. 'VÜCUDUM GÜZEL, GELEYİM Mİ?' DİYE SORUYORLAR, TELEFONU YÜZLERİNE KAPATIYORUM' DİYOR ..

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, TRT Dergisi'ne, şöhret peşindeki genç kızların kendisini nasıl bıktırdığını anlattı. Küçük bir rol kapıp, kendini göstererek şöhret olmayı amaçlayanların eskiden sadece yolda görünce önünü çevirmekle yetindiğini söyleyen Çetin, 'Artık işi ilerlettiler. Yeni taktikleri var' dedi.

NUMARAMI BULDULAR
    Sinan Çetin, 'oyuncu adayları'nın telefon numarasını bulmayı başardığını, bu durumun da çekilmez hale geldiğini anlattı. Çetin, bu 'tacizler'le nasıl başa çıkmaya çalıştığını da şöyle açıkladı: 'Sürekli telefonla arıyorlar. Açıyorum; karşımdaki kişi 'Sinan Ağabey, Adana'dan arıyorum. Çok güzelim. Vücudum da çok güzel, bir geleyim mi?' diye soruyor. O kadar çok daralıyorum ki... Artık sabrımın son noktasındayım. 'Gelme' deyip telefonu suratlarına kapatıyorum. Artık, tanımadığım numaraları açmıyorum. Yanlışlıkla açarsam da, konuşmuyorum. Ama yılmıyorlar, her gün onlarca kişi bu amaçla arıyor.'

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sinan çetin'den ilginç açıklama!
    canım paylaşım için sagoll

3. leo

leo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sinan çetin'den ilginç açıklama!

yeni bi haber değilki bu sinan bey,ooo bu iş hep böyle olmuyomuydu..
    ama artık devir değişti,okullular daha revaçta sanırım..

Sinan çetin'den ilginç açıklama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolunay soysert'ten ilginç açıklama

Dolunay soysert'ten ilginç açıklama

dolunay soysert hamile dolunay soysert hamile mi soysertin çocuğu saç rengi soysertin saç rengi DOLUNAY SOYSERT'TEN İLGİNÇ AÇIKLAMA 'BU ZAMANDA 'BENİM DE TÜRKAN ŞORAY KANUNLARIM VAR' DİYEN İNSANLAR BENİ DELİRTİYOR. BU KANUNLAR KİŞİYE ÖZEL KANUNLARDIR. ÇIKIP MİLYONLARLA PAYLAŞMAZSIN'.. 'Cumhuriyet' filmindeki 'Latife' rolüyle sinemaya adım atan Dolunay Soysert, bugünlerde atv'nin sevilen...
  2. Sinan Çetin'in 300 tane siyah tişörtü var

Sinan Çetin'in 300 tane siyah tişörtü var

Sürakli siyah tişörtle gördüğümüz Sinan Çetin'in meğerse bir dolap dolusu siyah tişörtü varmış :tik: ÜNLÜ YÖNETMEN SİNAN ÇETİN, NEDEN HEP SİYAH GİYDİĞİNİ ANLATTI.. Habertürk'te Hülya Avşar'ın programına konuk olan ünlü yönetmen Sinan Çetin'e Avşar neden hep siyah giydiğini sordu. Sinan Çetin, "Niye siyah sorusunu geçelim" diyerek başka bir renk giydiğinde kendisini çıplak gibi...
  3. Madonna'dan İlginç Açıklama

Madonna'dan İlginç Açıklama

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sinan Akçıl'dan İlginç İtiraf!

Sinan Akçıl'dan İlginç İtiraf!

sinan akçıl, ilginç itiraf, ne dedi, sevgilileri, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Müzik dünyasının başarılı ismi Sinan Akçıl ,yaptığı şarkılarla dinleyicilerin kalplerini fethetmeye devam ediyor. Kadınların ruhuna hitap etmeyi bildiğini söyleyen Akçıl'' 100 şarkım var,ama daha fazla sevgilim oldu!'' diye bir itirafta da bulundu. Şimdiye kadar...
  5. Ali Taran'dan İlginç Açıklama!

Ali Taran'dan İlginç Açıklama!

ali taran, yetenek sizsiniz üyesi, ilginç açıklama, evlilik açıklaması, hülya avşarlamı, ile ilgili bilgiler burada melekler Hülya Avşar ile mi evlenecek böyle bişey varmı bilmiyoruz meleklerim yakında da bunun kokusu çıkar diye düşünüyoruz. Ali Taran tam ev adamı çıktı evlenecekmiş Bekarlara duyrulur :kedi::çitos: Adı Hülya Avşar’la aşk dedikodularına karışan Taran, “Hayatımda birisi...

Sayfayı Paylaş