gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sinan Çetin'in 300 tane siyah tişörtü var

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sürakli siyah tişörtle gördüğümüz Sinan Çetin'in meğerse bir dolap dolusu siyah tişörtü varmış :tik: [​IMG]

ÜNLÜ YÖNETMEN SİNAN ÇETİN, NEDEN HEP SİYAH GİYDİĞİNİ ANLATTI..

Habertürk'te Hülya Avşar'ın programına konuk olan ünlü yönetmen Sinan Çetin'e Avşar neden hep siyah giydiğini sordu.
    Sinan Çetin, "Niye siyah sorusunu geçelim" diyerek başka bir renk giydiğinde kendisini çıplak gibi hissettiğini söyledi.
    Siyahın kendisini rahatlattığını söyleyen Çetin, hiç kıyafate para harcamadığını belirtti ve uzun kollu siyah tişörtten 200 tane içine giydiği kısa kollu siyah tişörtten de 100 tane olduğunu anlattı.
    Yazın kısa kollunun üstüne uzun kollu ve üzerine yine siyah mont ve siyah pantolon giyerek kıyafetini tamamladığını söyleyen ünlü yönetmen, yazın da uzun kolluyu çıkarıp sadece kısa kollu siyah tişört ile gezdiğini ifade etti.
    Çetin, "Zaten toplam bu kadar. 4 tane şeyim var. Rebecca bir yere giderken 2 saatte hazırlanıyor. Ben 2 dakikada hazırlanıyorum" dedi.
    TABİAT KADINLARA CEZA VERMİŞ!
    Bu arada ünlü yönetmen kadınların çok fazla alışveriş yapmasına da ilginç bir yorum getirerek "Kadınların giysi cezası var bence. Tabiat sizi doğarken, 'Bunlar devamlı giyinecekler' diye ceza vermiş" dedi. Hülya Avşar da bu sözler üzerine artık kendisinin de tek tip takılacağını ve sadece pantolon ve tişört tercih edeceğini ifade etti.

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah:D

Sinan Çetin'in 300 tane siyah tişörtü var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burda kac tane top var???

Burda kac tane top var???

nuray sayarı tarot falı nuray sayarı tarot falı bak sayar Cevabini bende bilmiyorum, ama size güveniyorum:second:
  2. Sinan Özen - İsyanım Var

Sinan Özen - İsyanım Var

Hep ağladım biraz gülmek istedim Ne yaptıysam duyulmadıki sesim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmediki ecelim Her gün isyanım var benim kadere Ne güldürdü ne öldürdü bir kere Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Dertler çaldı her gün benim kapımı Kapanmadan deşti yine yaramı Bıktım çekmekten dünyanın kahrını Allahım baştan yaz benim yazımı Her gün...
  3. Sinan çetin'den ilginç açıklama!

Sinan çetin'den ilginç açıklama!

Sinan Çetin bu açıklamalarla herkesi şaşırttı.. Haberimize geçelim... OYUNCU OLMAK İÇİN İLGİNÇ TEKLİFLER! SİNAN ÇETİN, ŞÖHRET MERAKLILARININ TACİZLERİNDEN YILMIŞ DURUMDA. 'VÜCUDUM GÜZEL, GELEYİM Mİ?' DİYE SORUYORLAR, TELEFONU YÜZLERİNE KAPATIYORUM' DİYOR .. Ünlü yönetmen Sinan Çetin, TRT Dergisi'ne, şöhret peşindeki genç kızların kendisini nasıl bıktırdığını anlattı. Küçük bir rol...
  4. kaç tane ojeniz var?

kaç tane ojeniz var?

ilk ben başliyim 18 tane var ve daha da artacak peki ya sizin kaç tane ojeniz var?

Sayfayı Paylaş