gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Benim için Ne Yapardın

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Benim için bir şey yap Öyle lafta kalmasın Hasta olursam birgün bir çorba yapar mıydın?
    Sobamı yakar mıydın, portakal soyar mıydın?
    Sahiden yapar mıydın istersem?

Benim için ne yapardın?
    Ayazda mı yatardın?
    Sırtında mı taşırdın?
    Hammallık mı yapardın?
    Amman ne bileyim ben..
    Yapta bir göreyim ben..

Ben olsaydım ne yapardım?
    Ayazda da yatardım
    Sırtımda da taşırtım
    Hammallıkta yapardım
    Aman ne bileyim ben..
    Bekle, bekle de gör sen..

Başıma bir şey gelse yanımda olur muydun?
    Bir meselem olsaydı beni dinler miydin?
    Başından mı atardın?
    Bağrına mı basardın?
    Acımı taşır mıydın istersem?

Kim sana gülerse, aklını çelerse, değer mi buna derse..

Kanma.........
    Benim İçin Ne Yapardın?

Sinan Özen - Benim için Ne Yapardın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Ne Fayda

Sinan Özen - Ne Fayda

Bir gün olsun gülmedim dünyada Sevdim ama sevilmedim ne fayda Yüregime ateş düştü ayrıldık Yandım ama diyemedim Ne fayda ne fayda ne fayda Felek tutmuş yakamı bırakmıyor yakamı Tabiblerde saramıyor yaramı Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne fayda ne fayda ne fayda El kaldırdım vuramadım ne fayda Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne...
  3. Sinan Özen - Aramadım

Sinan Özen - Aramadım

Bu yasanmis bir ask hikayesi dinleyin.. Soramadim, soramadim, kimselere soramadim Ne yapiyor simdi nasil? Merak ettim saramadim Ben bunlari hak etmedim herseyimle seni sevdim Askima hep sayip ciktim hata mi ettim??? Aylar oldu, yillar oldu aramadim aramadim ellim gitti telefona gururumdan aramadim Sevdi gönlüm deli oldu, yanlis yaptin aramadim Ellim gitti telefona bende bittin aramadim
  4. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş