gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Evlere Şenlik

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

GÖrÜndÜ Yolda Inan Bir Anda Sardi Beni Hali Hep Ayni Yerden Ayni Saaten Geciyor Aksam Vakti GÖrÜndÜ Yolda Inan Bir Anda Sardi Beni Hali
    Hep Ayni Yerden Ayni Saaten Geciyor Aksam Vakti

Aklim Kaldi Yolunda Uykularimda Onunla
    Kararliyim En Sonunda Gelicez Alicaz Vallahi

Evlere Senlik Kiziniz Var
    Bizimde Ondan GÖzÜmÜz Var
    Belki Birazda Naziniz Var
    Almaya Gelecez Vallahi

Almaya Gelecez Vallahi
    Sansiniz Yok Billahi

E Zorda Olsa Tanisdik Iste Anlattim Derdimi
    Evet Deyince Yuvam Kuruldu Babam Dedi Al Bari
    E Zorda Olsa Tanisdik Iste Anlattim Derdimi
    Evet Deyince Yuvam Kuruldu Babam Dedi Al Bari

Aklim Kaldi Yolunda Uykularimda Onunla
    Kararliyim En Sonunda Gelicez Alicaz Vallahi

Almaya Gelecez Vallahi

Almaya Gelecez Vallahi
    Sansiniz Yok Billahi

Almaya Gelecez Vallahi
    Sansiniz Yok Billahi

Almaya Gelicez Vallahi

Sinan Özen - Evlere Şenlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Ne Fayda

Sinan Özen - Ne Fayda

Bir gün olsun gülmedim dünyada Sevdim ama sevilmedim ne fayda Yüregime ateş düştü ayrıldık Yandım ama diyemedim Ne fayda ne fayda ne fayda Felek tutmuş yakamı bırakmıyor yakamı Tabiblerde saramıyor yaramı Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne fayda ne fayda ne fayda El kaldırdım vuramadım ne fayda Benı benden derde koyan sulamı Silah çektim vuramadım ne fayda Ne...
  2. Sinan Özen - İsyanım Var

Sinan Özen - İsyanım Var

Hep ağladım biraz gülmek istedim Ne yaptıysam duyulmadıki sesim Hergün feryat ettim ölmek istedim Çağırsamda gelmediki ecelim Her gün isyanım var benim kadere Ne güldürdü ne öldürdü bir kere Cehennem dertleri var cennetimde Ben yaşarken ruhum öldü içimde Dertler çaldı her gün benim kapımı Kapanmadan deşti yine yaramı Bıktım çekmekten dünyanın kahrını Allahım baştan yaz benim yazımı Her gün...
  3. Sinan Özen - Bana Aitsin

Sinan Özen - Bana Aitsin

Gece sancılı gün doğmaz Bir türlü sabahlar olmaz Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Şimdi uzak şehirlerde Baş ucumdaki resminde Kırık bir pilagin...
  4. Sinan Özen - Aramadım

Sinan Özen - Aramadım

Bu yasanmis bir ask hikayesi dinleyin.. Soramadim, soramadim, kimselere soramadim Ne yapiyor simdi nasil? Merak ettim saramadim Ben bunlari hak etmedim herseyimle seni sevdim Askima hep sayip ciktim hata mi ettim??? Aylar oldu, yillar oldu aramadim aramadim ellim gitti telefona gururumdan aramadim Sevdi gönlüm deli oldu, yanlis yaptin aramadim Ellim gitti telefona bende bittin aramadim
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş