gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Hala Seviyorum Seni

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Söyle ne güzel diilmiydi O günler inkar etme lütfen soyle Sadece bir anlık hevesmıydin
    Yoksa benmi yanıldım soyle

Seviyorum seviyorum seni
    Terkedip gitsende gizlice
    Yanarım aglarım halıme
    İnsafa gel söyle

Söyle hiç unutulurmuydun boyle
    İnkar etme lütfen soyle
    Sadece bir anlık hevesmıydı soyle
    Yoksa benım yanıldım soyle

Seviyorum seviyorum seni
    Terkedip gitsende gizlice
    Yanarım aglarım halime
    İnsafa geldi soyle

Sinan Özen - Hala Seviyorum Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Senin Uğruna

Sinan Özen - Senin Uğruna

kar yağarken sokaklarda öpüşürken parklarda gelmediğin o gün varya dünyam yıkıldı bir anda senin uğruna senin uğruna yaptıklarım hep senin uğruna yeter sevgilim gel artık bana her şey senin uğruna dokunduğun her yerim ellerini arıyor ah bedenim sensizliğin hesabını soruyor senin uğruna senin uğruna yaptıklarım hep senin uğruna yeter sevgilim gel artık bana her şey senin uğruna
  2. Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Bir güneş gibi doğdun sen ufuktan ufuktan Tereddüt etmedim teslim oldum ben çoktan ben çoktan Sensiz geçen günlerime yanarım yanarım Boş yere ömrümü harcamışım hiç yoktan hiç yoktan Senin ağzını yerim ben Bu zaman kadar nerelerdeydin sen Kimse inkar etmesin Güzel gördüm demesin, seni görmeden
  3. Sinan Özen - Seni Unutamadım

Sinan Özen - Seni Unutamadım

Doldu gözlerim yine seni unutamadım İçimden ah neler geçti yanımda bulamadım Bu ilk defa böyle oldu bir daha olmayacak Benden ayrılsan bile yerin hiç dolmayacak Bana verdiğin gülün inanki solmayacak Benden ayrılsan bile yerin hiç dolmayacak Seni her an yaşamak sanki ibadet bana Ne kadar çok sevsemde şansım yok senden yana Bu ilk defa böyle oldu bir daha olmayacak Benden ayrılsan bile yerin...
  4. Sinan Özen - Seni Öyle Çok

Sinan Özen - Seni Öyle Çok

Gözlerin kuşattı akşamlarımı Kalbimle yeniden barışmaktayım Hasretin gönlüme yaylım ateşte Galiba yeniden tutuşmaktayım Sevdim birilerini Hep sevildim sanarak Hepsi hayırsız çıktı Kül oldum yanarak Ben ne yangınlar gördüm Hiçbiri gözlerin değil Sen aşkıma iyi bak Gerisi mühim değil 2x Seni öyle çok öyle çok seviyorum ki Artık gözü hiçbir şey görmeyenlerdenim Senden öyle çok öyle çok...
  5. Sinan Özen - Senden Hatıra

Sinan Özen - Senden Hatıra

senden hatıra kaldı yalnız o günler hayatımın hiç tadı yok geçmez saatler hasretin baş ucumda gözlerim yollarında öylece takılıp kaldım ahh.. çaresiz dertli başım dinmiyor gözyaşım tükendim şu genç yaşımda kahrettim kendimi mahvettin sevgimi yenildim sana gücüm yok yüreğim binpişman gönül dinlemez ferman sevmekten başka suçum yok

Sayfayı Paylaş