gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Hazalım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yok elimi tutan baş ucunda Yaz başıma vurup Zor kolay olan kapandı
    Uzağım olma dur ne olur
    Yalvarırım ne olur, sızlanırım ne olur
    Almayaz adınım nur yüzlüm dur ne olur

[Nakarat]
    Hazalım düştüm derde ölürüm ölürüm
    Vur su göllerde ne yazık bende hüzün
    Hazalım düştüm derde ölürüm ölürüm
    Bakarım yok bir çare ölürüm ölürüm

Yok sana kıyamam bana vurda
    Hiç tanıyamadım
    Bak beni üşüten ayazın var
    Yine kar etmiyor ki canım
    Yalvarırım ne olur, sızlanırım ne olur
    Almayaz adınım nur yüzlüm dur ne olur

[Nakarat] x 2

Sinan Özen - Hazalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Ellerini Bırak

Sinan Özen - Ellerini Bırak

Nasılda geçtik o fırtınalı hırçın denizden Belkide çok şey alıp götürdü bilmeden bizden Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın Bizim aşkımız masal gibi ayrılık erken Sende çok sevdin bende seni düşün giderken Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik...
  3. Sinan Özen - Canım Yandı

Sinan Özen - Canım Yandı

ÖYLE BİR SEVDAYDI Kİ BİZ BİR NEFESTİK HAYAT BİZE TOZ PEMBE GÜLER GEÇERDİK SONRA BİRDEN BİRE KAYBOLUP GİTTİN SEN SAVRULAN BİR YAPRAK GİBİ... ARAMAZ OLDUN CAGIRMAZ OLDUN... BENİM CANIM YANDI,HABERİNMİ VARDI TELEFONLARA BİLE CEVAP VERMEZSİN BİR İHTİMAL KALDI SENİ ELLER ALDI BU GÖNÜL MERAK EDER SÖYLE NERDESİN? [Nakarat]
  4. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş