gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu akşam giderken sessiz sedasız Son bir defa dönüp yollara baktım Gözlerimde yaşlar dilimde şarkın
    Kapına kırmızı bir gül bıraktım

Sanmaki dönerim artık geriye
    Bu sana aşkımdan en son hediye
    Beni hatırlayıp ağlarsın diye
    Kapına kırmızı bir gül bıraktım..

Mektuplarım sustu dillerim sustu
    Bütün şarkılarım hep sana küstü
    Yağmurlar yağarken bir akşam üstü
    Kapına kırmızı bir gül bıraktım

Sanmaki dönerim artık geriye
    Bu sana aşkımdan en son hediye
    Beni hatırlayıp ağlarsın diye
    Kapına kırmızı bir gül bıraktım..

Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Koptuğu Yerde Bırak

Sinan Özen - Koptuğu Yerde Bırak

koptuğu yerde bırak akor Başka tene bulaşmış kirli sabahların var Senin boyunu aşmış büyük günahların var Koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin Bir zaman herşeyimdin artık hiç birşeyimsin Bir leke gibi kalsın alnında ihanetin Mahşere dek sürecek içimdeki nefretim Bir leke gibi kalsın alnında ihanetin Mahşere dek sürecek bendeki bu nefretin Koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin Bir...
  2. Sinan Özen - Gülüm

Sinan Özen - Gülüm

Ayrılalı nice oldu, gözlerim hep arar oldu Sevda nedir bilmez idim, yaşananlar ders oldu x 2 Sevmeseydim seni keşke, ağlıyorum gündüz gece Nerden düştüm ben bu derde, sen benim solan gülüm oldun [Nakarat] x 2 Gülüm, gülüm, gülümsün Uğruna öldüğümsün Seni benden ayıran eller Sürüm, sürüm, sürünsün Sen benimdin ben de senin El eleydik biz ikimiz Sevmek miydi tek suçumuz Kim ah etti ne istedi...
  3. Sinan Özen - Ellerini Bırak

Sinan Özen - Ellerini Bırak

Nasılda geçtik o fırtınalı hırçın denizden Belkide çok şey alıp götürdü bilmeden bizden Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın Bizim aşkımız masal gibi ayrılık erken Sende çok sevdin bende seni düşün giderken Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik...
  4. Sinan Özen - Bir Gün Anlarsın ( Vefasız)

Sinan Özen - Bir Gün Anlarsın ( Vefasız)

Bir gün anlarsın seni nasıl sevdiğimi Bir gün anlarsın sana aşık olduğumu Bir gün anlarsın.. Başımı koyduğum yastık taş olur vurur başıma Bırakıp gittin ya beni bakmadan gözyaşıma VEFASIZ.. Ne seni unutabildim ne senden kalanları Allah affetmeyecek bana yaptıklarını.. Belki anarsın yaşadığımız günleri Belki ararsın unutmayıp sevdiğimi Bir gün anlarsın.. Başımı koyduğum yastık taş olur vurur...
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş