gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Koptuğu Yerde Bırak

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

koptuğu yerde bırak akor Başka tene bulaşmış kirli sabahların var Senin boyunu aşmış büyük günahların var
    Koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin
    Bir zaman herşeyimdin artık hiç birşeyimsin

Bir leke gibi kalsın alnında ihanetin
    Mahşere dek sürecek içimdeki nefretim
    Bir leke gibi kalsın alnında ihanetin
    Mahşere dek sürecek bendeki bu nefretin

Koptuğu yerde bırak bu masal böyle bitsin
    Bir zaman herşeyimdin artık hiç birşeyimsin

Ne bulduysan ihanette sen sen devam et oyununa
    Dağlarında sesi çıkmaz bakma suskun durduğuma
    Bakma suskun durduğuma

Sinan Özen - Koptuğu Yerde Bırak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Sinan Özen - Senin Ağzını Yerim

Bir güneş gibi doğdun sen ufuktan ufuktan Tereddüt etmedim teslim oldum ben çoktan ben çoktan Sensiz geçen günlerime yanarım yanarım Boş yere ömrümü harcamışım hiç yoktan hiç yoktan Senin ağzını yerim ben Bu zaman kadar nerelerdeydin sen Kimse inkar etmesin Güzel gördüm demesin, seni görmeden
  2. Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Sinan Özen - Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım

Bu akşam giderken sessiz sedasız Son bir defa dönüp yollara baktım Gözlerimde yaşlar dilimde şarkın Kapına kırmızı bir gül bıraktım Sanmaki dönerim artık geriye Bu sana aşkımdan en son hediye Beni hatırlayıp ağlarsın diye Kapına kırmızı bir gül bıraktım.. Mektuplarım sustu dillerim sustu Bütün şarkılarım hep sana küstü Yağmurlar yağarken bir akşam üstü Kapına kırmızı bir gül bıraktım...
  3. Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 2 O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 4
  4. Sinan Özen - Ellerini Bırak

Sinan Özen - Ellerini Bırak

Nasılda geçtik o fırtınalı hırçın denizden Belkide çok şey alıp götürdü bilmeden bizden Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın Bizim aşkımız masal gibi ayrılık erken Sende çok sevdin bende seni düşün giderken Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik...
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş