gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Kulağımdan Öp Beni

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bende insanım istiyor canım Yeter be güzelim bekletme Kaynıyor kanım istiyor canım
    Gönülsün inkar etme
    Yaptığın şu halime bak yakışmıyor inadı bırak
    Dilimi damağımı kuruttun
    Gel ıslak ıslak, ıslak ıslak

[Nakarat] x 2
    Tut kulağımdan öp beni
    Gıdıkla beni
    Hoşnut kalayım
    Hadi bana gel bi güzellik yapta yaşamaktan zevk alayım

Sinan Özen - Kulağımdan Öp Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öp Beni...::)))

Öp Beni...::)))

Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak - "Beni bir öper misin".. Kız: - "Deli misin evin önünde annemler görür" der.. Erkek: "Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum... Kız: - "Ben de seni ama olmaz..." Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir...
  2. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  3. Sinan Özen - Benim için Ne Yapardın

Sinan Özen - Benim için Ne Yapardın

Benim için bir şey yap Öyle lafta kalmasın Hasta olursam birgün bir çorba yapar mıydın? Sobamı yakar mıydın, portakal soyar mıydın? Sahiden yapar mıydın istersem? Benim için ne yapardın? Ayazda mı yatardın? Sırtında mı taşırdın? Hammallık mı yapardın? Amman ne bileyim ben.. Yapta bir göreyim ben.. Ben olsaydım ne yapardım? Ayazda da yatardım Sırtımda da taşırtım Hammallıkta yapardım Aman ne...
  4. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş