gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Nereden Sevdim O Zalimi

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çileli hayatı paylasanım bendim Anlamsız günlerin neşesi bendim Karanlık dünyanın ışıgı bendım
    Benı boyle bırakıp nasılda gittin

Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Hayatımı yıkıpta gitii
    Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Benı boyle bırakıp gitti

Aşıkndan başka bir aşk tanımadım
    Gönül acısını taptırmadım ki
    Canım gibi sevdim yandırmadım ki
    Gönül defterini kapatıp gittin

Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Hayatımı yıkıpğta gitti
    Nereden sevdim o zalimi
    Nereden sevdim o zalimi
    Benı boyle bırakıpta gitti

Sinan Özen - Nereden Sevdim O Zalimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - O Gidiyor

Sinan Özen - O Gidiyor

icimde sakladim kendi külümde kalbim yasamaya zor dayaniyor ben ona aitim kendime degil onu ugurlarken icim yaniyor o gidiyor ardimdan öbür yarim gidiyor o gidiyor birtanem benim canim gidiyor sabahlara cikamam o sevgimi bilmiyor gidiyor yar gidiyor canim gidiyor ona canim dedim baska sey demem gözlerimin ona soracagi var ben bir baskasini asla sevemem yüregimin ondan alacagi var
  3. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  4. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  5. Sinan Özen Ben Seni Sevdim ŞArkı Sözleri

Sinan Özen Ben Seni Sevdim ŞArkı Sözleri

sinan özen, ben seni sevdim, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen Yeni Albümünü Daha önce sizlere tanıtmıştık melekler. yeni albümünde yer alan bir diğer şarkısıda '' ben seni sevdim'' işte şarkının sözlerini sizler için bu yazımızda sunuyoruz melekler :) Ben Seni Sevdim Şarkı Sözü Uyandığımda bir seni duydum İnan bana dedin bir...

Sayfayı Paylaş