gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sinan özen senden sonra sözleri lazım bana var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sinan özenin seslendirdiği şarkının sözleri lazım arkadaşlarım senden sonra isimli parçanın sözlerini verbilir misiniz lütfen.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba sevgili misafirimiz ;
    aradığınız konu ile ilgili olarak aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz;

BURAYI TIKLAYINIZ

Sinan özen senden sonra sözleri lazım bana var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Seni Unutamadım

Sinan Özen - Seni Unutamadım

Doldu gözlerim yine seni unutamadım İçimden ah neler geçti yanımda bulamadım Bu ilk defa böyle oldu bir daha olmayacak Benden ayrılsan bile yerin hiç dolmayacak Bana verdiğin gülün inanki solmayacak Benden ayrılsan bile yerin hiç dolmayacak Seni her an yaşamak sanki ibadet bana Ne kadar çok sevsemde şansım yok senden yana Bu ilk defa böyle oldu bir daha olmayacak Benden ayrılsan bile yerin...
  2. Sinan Özen - Senden Hatıra

Sinan Özen - Senden Hatıra

senden hatıra kaldı yalnız o günler hayatımın hiç tadı yok geçmez saatler hasretin baş ucumda gözlerim yollarında öylece takılıp kaldım ahh.. çaresiz dertli başım dinmiyor gözyaşım tükendim şu genç yaşımda kahrettim kendimi mahvettin sevgimi yenildim sana gücüm yok yüreğim binpişman gönül dinlemez ferman sevmekten başka suçum yok
  3. Sinan Özen - Bana Aitsin

Sinan Özen - Bana Aitsin

Gece sancılı gün doğmaz Bir türlü sabahlar olmaz Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Şimdi uzak şehirlerde Baş ucumdaki resminde Kırık bir pilagin...
  4. Sinan Özen Ben Seni Sevdim ŞArkı Sözleri

Sinan Özen Ben Seni Sevdim ŞArkı Sözleri

sinan özen, ben seni sevdim, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen Yeni Albümünü Daha önce sizlere tanıtmıştık melekler. yeni albümünde yer alan bir diğer şarkısıda '' ben seni sevdim'' işte şarkının sözlerini sizler için bu yazımızda sunuyoruz melekler :) Ben Seni Sevdim Şarkı Sözü Uyandığımda bir seni duydum İnan bana dedin bir...
  5. Sinan özen Senden sonra Şarkı Sözleri

Sinan özen Senden sonra Şarkı Sözleri

sinan özen senden sonra şarkı sözü sinan özen, senden sonra şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen Senden Sonra Şarkı Sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Senden sonra Başka birini sevmek Günah işlemek gibiydi Söktün süslerini hayatımdan giderken Seninle yaşadığımız başka bir şeydi Pişman oldum seni tanıdığıma Sövdüm bazen kara...

Sayfayı Paylaş