gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şimdi yoksun bir uzak kentte yaşıyorum Tiren katarları geçiyor akşamları burada Nakarat şarkılar söylerincesine
    Gözlerm seni arıyor sevdalım
    Hiç sevmedigim bu yalnız aksamlarda
    Sensizlige alışıyorum
    Ölümü bekleyen hastalar gibiyim
    Bir oluyorum bir yaşıyorum
    Şimdi yoksun bir eski şarkıyı anlatıyor
    Kasım şarkıları şimdi yoksun
    Silemedim gözlerimden akan damlaları
    Şimdi yoksun son kuş uçuşmalarda başlıyor dogada
    Bir ölüyor bir yaşıyorum

Sinan Özen - Şimdi Yoksun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Aramadım

Sinan Özen - Aramadım

Bu yasanmis bir ask hikayesi dinleyin.. Soramadim, soramadim, kimselere soramadim Ne yapiyor simdi nasil? Merak ettim saramadim Ben bunlari hak etmedim herseyimle seni sevdim Askima hep sayip ciktim hata mi ettim??? Aylar oldu, yillar oldu aramadim aramadim ellim gitti telefona gururumdan aramadim Sevdi gönlüm deli oldu, yanlis yaptin aramadim Ellim gitti telefona bende bittin aramadim
  3. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  4. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  5. Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri

Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri

sinan özen, 2011 albümü, yeni şarkıları, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi çin yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan özenin güzel şarkı sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz melekler, bu yazımızada sizlere Sinan Özenin'' Bir ölüme çare yok'' Şarkısının Sözleerini paylaşıyoruz melekler:) Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri Mevsim baharmış benim neyime Gözümün yaşı güneşde...

Sayfayı Paylaş