gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sinan Özen Usta 2011 Albüm

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

albümler, sinan özen, usta şarkısı, 2011 müzikler, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Sinan Özen uzun bi sessizlikten sonra 2011 de yeni şarkıları ile sevenlerine merhaba dedi melekler.

albümde çok güzel şarkılar yer almakta.

işte sinan özenin Usta Albümündeki şarkılar melekler :

01-Sinan Özen Teessüf Ederim

02-Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok

03-Sinan Özen Ben Seni Sevdim feat Aslı Göngür

04-Sinan Özen Yansıma

05-Sinan Özen Pişman Değilim

06-Sinan Özen Nasılsın Diye

07-Sinan Özen Kahpe Kader

08-Sinan Özen Senden Sonra

Sinan Özen Usta 2011 Albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Senin Uğruna

Sinan Özen - Senin Uğruna

kar yağarken sokaklarda öpüşürken parklarda gelmediğin o gün varya dünyam yıkıldı bir anda senin uğruna senin uğruna yaptıklarım hep senin uğruna yeter sevgilim gel artık bana her şey senin uğruna dokunduğun her yerim ellerini arıyor ah bedenim sensizliğin hesabını soruyor senin uğruna senin uğruna yaptıklarım hep senin uğruna yeter sevgilim gel artık bana her şey senin uğruna
  2. Sinan Özen - Hani

Sinan Özen - Hani

sinan özen eski şarkıları hani dön desem dönecektin Şimdi gittiğin gibiyim bu şehirde sancılar sensiz her saat yüreğim Bir düş gibi büyürsün ıslak gecelerimde İnadına sever inadına özlerim Hani dön desem dösecektin hani Öl desem ölecektin hani Mektuplar yazacaktın bana Yaşamak vız gelecekti hani Şimdi yaslı dağlar gibi şu yokluğun Baktığım yolda kaldı yorgun gözlerim Sen benim bir...
  3. Sinan Özen - Ellerini Bırak

Sinan Özen - Ellerini Bırak

Nasılda geçtik o fırtınalı hırçın denizden Belkide çok şey alıp götürdü bilmeden bizden Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik bilmem bu yere (2)Ellerini bırak avuçlarımda kalsın x2&Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın Bizim aşkımız masal gibi ayrılık erken Sende çok sevdin bende seni düşün giderken Çaresizce boyun eğdik biz kadere (2)Nasılda sürüklendik geldik...
  4. Sinan Özen - Canım Yandı

Sinan Özen - Canım Yandı

ÖYLE BİR SEVDAYDI Kİ BİZ BİR NEFESTİK HAYAT BİZE TOZ PEMBE GÜLER GEÇERDİK SONRA BİRDEN BİRE KAYBOLUP GİTTİN SEN SAVRULAN BİR YAPRAK GİBİ... ARAMAZ OLDUN CAGIRMAZ OLDUN... BENİM CANIM YANDI,HABERİNMİ VARDI TELEFONLARA BİLE CEVAP VERMEZSİN BİR İHTİMAL KALDI SENİ ELLER ALDI BU GÖNÜL MERAK EDER SÖYLE NERDESİN? [Nakarat]
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş