gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - Vicdansızlar

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinan özen vay vicdansızlar vay sinan özen vicdansızlar Haber aldım kara çalmışlar adıma Ağalar beyler hain pusularda
    Kahpe eller yalanlarla
    Gülümü soldurmuşlar

Koştum feryadına geldim
    Bahar dalımı helalimi
    Acımadan vurmuşlar
    Koştum feryadına geldim

Nasıl kıydılar bir cana
    Yok mu kanun
    yok mu bi ceza
    Adalet bu ne bu dünya

Vay vicdansızlar vay
    Allah�tan korkmazlar
    Kaderimle oynayanlar
    İflah olmazlar

Sinan Özen - Vicdansızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Bana Aitsin

Sinan Özen - Bana Aitsin

Gece sancılı gün doğmaz Bir türlü sabahlar olmaz Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Gözlerin kapanır; Uykun gelmez Çaresiz kalırsın yanında... Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Edirne ' den kuş uçur Ardahan ' a gitsin Sen nereye gidersen git bana aitsin Şimdi uzak şehirlerde Baş ucumdaki resminde Kırık bir pilagin...
  3. Sinan Özen - Aramadım

Sinan Özen - Aramadım

Bu yasanmis bir ask hikayesi dinleyin.. Soramadim, soramadim, kimselere soramadim Ne yapiyor simdi nasil? Merak ettim saramadim Ben bunlari hak etmedim herseyimle seni sevdim Askima hep sayip ciktim hata mi ettim??? Aylar oldu, yillar oldu aramadim aramadim ellim gitti telefona gururumdan aramadim Sevdi gönlüm deli oldu, yanlis yaptin aramadim Ellim gitti telefona bende bittin aramadim
  4. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  5. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam

Sayfayı Paylaş