gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sinan Şamil Sam yoğun bakımda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Hastaneye kaldırılan WBC Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, yoğun bakımda tutuluyor. [​IMG] Sinan Şamil Sam, 15 Aralık Çarşamba gecesi kan kusması üzerine 29 Mayıs Hastanesi'ne yatırıldı.

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Sinan'ın durumuyla yakından ilgilendiklerini belirtti. Gece 02.00'de hastaneye kaldırılan Sinan'ın sadece ailesiyle görüştürüldüğünü ifade eden Gözgeç, “Biz de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Tedavisi sonrasında kendisine federasyon bünyesinde bir görev vermeyi düşünüyoruz. Durumu günden güne iyiye gidiyor. Ancak riskleri göz ardı etmeyen doktorlar, milli boksörün yoğun bakımda kalmasını uygun gördüler” dedi.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Büyük geçmiş olsun.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun :S

Sinan Şamil Sam yoğun bakımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Sinan Özen - Şimdi Yoksun

Şimdi yoksun bir uzak kentte yaşıyorum Tiren katarları geçiyor akşamları burada Nakarat şarkılar söylerincesine Gözlerm seni arıyor sevdalım Hiç sevmedigim bu yalnız aksamlarda Sensizlige alışıyorum Ölümü bekleyen hastalar gibiyim Bir oluyorum bir yaşıyorum Şimdi yoksun bir eski şarkıyı anlatıyor Kasım şarkıları şimdi yoksun Silemedim gözlerimden akan damlaları Şimdi yoksun son kuş...
  2. Gazanfer Özcan Yoğun Bakımda

Gazanfer Özcan Yoğun Bakımda

Türk tiyatrosunun usta oyuncularından Gazanfer Özcan sevenlerini üzdü. Gece saatlerinde rahatsızlanan Özcan, yoğun bakımda... Usta oyuncu Gazanfer Özcan, önceki gece saatlerinde rahatsızlanarak yoğun bakıma alındı. Sağlık durumu henüz netlik kazanmayan Gazanfer Özcan, geçtiğimiz aylarda da rahatsızlanmış ve sahneye ara vermek zorunda kalmıştı. Halen yoğun bakımda olan Özcan`ın yanından...
  3. Adnan Şenses yoğun bakımda

Adnan Şenses yoğun bakımda

adnan şenses yoğun bakımda adnan şenses kanser adnan şenses mide kanseri adnan şensesin sağlık durumu hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ünlüler dünyasında her gün bir kanser haberi duyar olduk Melek'lerim. Vahide Gördüm kanser haberi şokunu atlatamadan daha şarkıcı Nilüfer kanser oldu haberiyle sarsıldık. Şimdide usta yorumcu Adnan Şenses kanser haberi ile üzüldük... Evet Usta yorumcu Adnan...
  4. Ferdi Özbeğen Yoğun Bakımda!

Ferdi Özbeğen Yoğun Bakımda!

Bu konu; ferdi özbeğen yoğun bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son günlerde ardarda kaybedilen değerler Türk halkını fazlasıyla üzdü. Ressam Burhan Doğançay. Mehmet Ali Birand, Toktamış Ateş hoca ve Metin Kaçan'ın ölümlerini ardından Müslüm Gürses'in de tekrar yoğun bakıma alınması hepimizi etkiledi. Son gelen haber ise yine ünlüler dünyasındna. Sanatçı Ferdi...
  5. Sinan Akçıl Yoksa Evleniyor mu?

Sinan Akçıl Yoksa Evleniyor mu?

Bu konu; Sinan Akçıl Yoksa Evleniyor mu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı müzisyen Sinan Akçıl'ın evleneceği öne sürüldü. Şarkıcı Hadise'nin ardından adı hiç kimseyle anılmayan Akçıl'ın evleneceği iddasını gazeteci Önder Sarıahmetoğlu ileri sürdü. İşte haberin detayları... Sinan Akçıl, Hadise’yle yaşadığı aşkın ardından kimseyle görüntülenmemişti. Ünlü...

Sayfayı Paylaş