gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sinan Yılmaz - Akıllara Zararsın-2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sinan yılmaz akıllara zarar sinan yılmaz 2010 akıllara zararsın yilmaz Karadeniz Müziği sevenlerin büyük bir zevkle dinliyeceği bir albüm Sinan Yılmaz'dan :tik:

Albümdeki Parçalar

01 - Akıllara Zararsın
    02 - Vazgeçemem
    03 - Yemin Ederim
    04 - Hoptek
    05 - Kör Olda Nankör Olma
    06 - Çayır Biçerim Çayır
    07 - Ölümüm Olur
    08 - Giresun Bel Kırması
    09 - Unutursun
    10 - Oynasana Oynasana
    11 - Bir Öpücük Ver Bana
    12 - Gaptaş ( Zonguldak Üstünden )
    13 - Kolbastı ( Remix )

Sinan Yılmaz - Akıllara Zararsın-2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu

Sinan Tuzcu (1977- Gaziantep) Yol Arkaşım'ın başrol oyuncularından Sinan Tuzcu, Mimar Sinan Üniversitesi'nde aldığı tiyatro eğitiminin ardından bir süre Londra'da çalıştı. Ihalmurlar Altında adlı yapımla adından söz ettirmeye başlayan oyuncu birçok tiyatro ve operada da halen görev yapmaktadır
  2. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  3. özlem yılmaz

özlem yılmaz

özlem yılmaz ayak özlem yılmazın kıyafetleri yılmaz ayakları kıyafetleri hamilemi
  4. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  5. Oğuz Yılmaz - Aşkın Bitirdi Beni 2010

Oğuz Yılmaz - Aşkın Bitirdi Beni 2010

oğuz yılmaz oğuz yılmaz aşkın bitirdi beni Ankaralı sanatçılardan biri olan Oğuz Yılmaz "Aşkın bitirdi beni" ismini verdiği son albümünün bilgilerini sizler için veriyorum 1. Askin Bitirdi Beni 2. Bana Sarhos Diyorlarmis 3. Mendil Verem Mi 4. Polatli KizlariPinar Senin 5. Dut AldimBahceye Ektim Cilek 6. Kizlar Dura Dura 07. Limon Cicegim 8. Yine Mi GeldinAmanin Ninnah 9. Bulbule Su...

Sayfayı Paylaş