gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

sinav komiklikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Çılgın felsefe hocasi 100 puanlik tek soruyuyanindaki sandalyeyi gostererek sorar: bana bu sandalyenin varolmadigini kanitlayin!" 100 puan alan tek kişinin cevabi ise sadece şudur:

hangi sandalye "

ilkokul 3. sınıf..soru: ormanların faydalarını sayınız.

cevap: ormanların faydaları saymakla bitmez.

sonuç: tam not

seviye:üniversite

ders:eğitim felsefesi

sınav:bütünleme

sınav şu sorudan ibarettir:''bildiğiniz iki soruyu yazıp cevaplayınız.''

yalnız bir sorun vardır, derse hiç devam etmemiş öğrenci dersin içeriğini hiç bilmemektedir.dolayısıyla kendine sorabileceği iki adet soru da bulunmamaktadır.

Beyninin derinliklerinden, dönemin ilk dersine girdiğini hatırlar. Bu derste duyduğu yeterli doneyi almış.

soru1 : ilk milli eğitim bakanımız kimdir?

>-cevap : hasan ali yücel

soru2 : hasan ali yücel kimdir?

cevap : ilk milli eğitim bakanımız.

sınav sonucu : 100
    yaşanmıştır)

soru : Ahmet haşim'in en ünlü eserlerinin toplandığı eserin adı nedir?

cevap : 'Best of Ahmet Haşim'

-soru : deprem sırasında ortaya çıkan enerjiye _____ denir

doğru cevap : depremin magnigitüdür , fakat zeki bir öğrenci helal olsun" yanıtıyla okulda efsane olur.

soru : aşağıdaki konulara kısa ve etkili bir şekilde değinen bir yazı yazın.

Din, c**nsellik, Gizem

cevap : Allah'ım! Hamileyim. Acaba Kimden

sinav komiklikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turizm Komiklikleri:):):)

Turizm Komiklikleri:):):)

Turizm Komiklikleri Vize isteyen ülkelerin son bir senedir uygulamaları, arkası beyaz fonlu fotoğraf. Müşteri bir fotoğraf göndermiş ama arka fon kırmızı. Açtık telefonu: - Beyefendi bu resmin arka fonu kırmızı, olmaz. - Yok canım, bir dakika. Ben de çıkarayım cepten bir tane. (Çıkarıyor) Eee, arkası beyaz işte kardeşim! - Kırmızı beyefendi. - Çevir bak kardeşim arkasını, beyaz işte! TEK...
  2. Sinav Sonuçlari

Sinav Sonuçlari

Madde 31 - ( Mülga madde: 30/01/1979 - 2178/8 md.; Yeniden düzenlenen madde: 02/05/2001 - 4667/20. md.) Sınav sonuçları, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından Türkiye Barolar Birliğine, ilgilinin barosuna ve stajyerlere bildirilir.
  3. Sinav

Sinav

Madde 28 - (Mülga madde: 30/01/1979 - 2178/8 md.; Yeniden düzenlenen madde: 02/05/2001 - 4667/17. md.) Avukatlık sınavı Türkiye Barolar Birliğince, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezine yaptırılır. Staj bitim belgesi almamış olanlar sınava kabul edilmezler

Sayfayı Paylaş