gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Sınav sınav sınav...

Konu, 'Çöplük' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Offf hiç boş kalmıyorum üzülmek için hep bişeylerim oluyo. Şimdi de 2. tercih zamanı geldi tercih yapmak istiyorum ilk tercihi yapmadım. Ama ya yine olmazsa diye tereddütteyim:S. Sıkıldım bunaldım bu sınavlardan artık bu senede olmazsa seneye tekrar giricek cesareti bulurmuyum bilmiyorum en baştan tekrar ders çalış test çöz... Artık bunları duymak istemiyorum bi kazansam artık şu üniversiteyi yaaa offf..... :grev:

Dua edin bana noluuurr. Belki bi ihtimal birinizin duası tutar. Allah kabul eder.
    Çünkü artık gerçekten bıktım usandım bu sınavlardan :(

Şimdiden hepinize çok çoook tşk ederim. Allah hepinizden razı olsun...

Sınav sınav sınav... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerin sınavı

hayallerin sınavı

Bu öykü, çiftlikten çiftliğe, yarıştan yarışa koşarak atları terbiye etmeye çalışan gezgin bir at terbiyecisinin genç oğluna kadar uzanır. Babasının işi nedeniyle çocuğun orta öğretimi kesintilere uğramıştı. Orta ikideyken, büyüdüğü zaman ne olmak ve yapmak istediği konusunda bir kompozisyon yazmasını istedi hocası.. Çocuk bütün gece oturup günün birinde at çiftliğine sahip olmayı...
  2. ehliyet sınavı

ehliyet sınavı

ehliyet duasi ehliyet sınavı zormu almanyada sinav sorulari almanyada sinavi sinav sorulari almanya melekler temmuzda ehliyet alacak olan varmı bn yeni kursa yazıldım ya da daha önce almış olan varsa yazsın lütfen kolaymı zormu bnce bni biraz motor zorluyacakmış gbi geliooo :angel:
  3. Ygs Sınavı

Ygs Sınavı

Adım Onur Önder Banaa dua okursanız allah size 100 katı sevabını versin . 3 gulhü 1 elham ne kdar okursanız allah razı olsun . Okurmusunuz ?
  4. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.
  5. sınav duası

sınav duası

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz

Sayfayı Paylaş