gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Sınav tarihleri değişti, aileler ve turizmci perişan oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın okulların kapanmasına bir gün kala liselerde yaptığı değişiklikler velilerin yaz programlarını bozdu, turizm firmalarını perişan etti. Liselerde her yıl 17-30 Haziran tarihleri arasında yapılan "sorumluluk sınavları" bu yıl daha geç bir tarihe alınırken, ağustos ayında yapılacak "ortalama yükseltme sınavı" da 23 Haziran-11 Temmuz’a alınınca okullar kapandıktan sonra tatil programı yapan aileleri hayal kırıklığına uğrattı.

Bakanlığın, son dakikada aldığı bu karar üzerine rezervasyon yaptıran aileler okullara giderek şikayetçi oldular. Turizm firmaları ise bakanlığı telefon yağmuruna tuttu. Veliler, "Biz tatil programlarımızı, otel ve uçak rezervasyonlarımızı eski sınav tarihlerine göre yapmıştık. Şimdi bütün program alt üst oldu" diyerek tepki gösterdi.

Turizmciler ise, Bakanlığın bu kararını özellikle yurt dışına yaz ve dil okullarına giden öğrencileri mahrum ettiğini belirterek "Bütün uçak bileti rezervasyonları iptal oldu, birçok tur yapılamaz hale geldi" dediler.

hürriyet.com

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Sınav tarihleri değişti, aileler ve turizmci perişan oldu
    ne diyeyimki daha :( paylasım icin saol tuqqce

Sınav tarihleri değişti, aileler ve turizmci perişan oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D

Tarih sınavı ve biricik kankim zavallı erdim:D

Bu yılın ilk sınavı Tarih dersinden oldu hocayı çok sevioruz ama yılın ilk sınavı sendromu olmalı kopya çekmessek ölcez:D herks postitlere küçük küçük yazdı önmli olayları( salaklık işte biliosn ordan çıkcaanı çalışsana:D) herkes hazr. erdi hiç çalışmamş o ayrı heyecanlı benim önümde oturuo. son anda seda die bi arkadaşımız hocayı çok sevdiini ona bunu yapamıcaını söledi o öle söleince erdi...
  2. 2012 JANA ve JANU Sınav Tarihleri

2012 JANA ve JANU Sınav Tarihleri

2012 JANA Sınavı 2012 JANU Sınav Tarihi 2012 JANA ve JANU Sınav Tarihleri ne zaman?
  3. ALES 2012 ilkbahar sınav tarihi ve ücreti

ALES 2012 ilkbahar sınav tarihi ve ücreti

2012 ALES ilkbahar sınav ALES 2012 İlkbahar sınav tarihi 2012 ALES başvuru tarihleri 2012 ALES ilkbahar sınav tarihi ve 2012 ALES ilkbahar sınav ücreti hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz arkadaşlarım. Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme Sınavı 2012-ALS 29.04.2012...
  4. 2012 Açık İlköğretim Okul Kayıt ve Sınav Tarihleri Tablosu

2012 Açık İlköğretim Okul Kayıt ve Sınav Tarihleri Tablosu

Açık İlköğretim okulu kayıtları ne zaman başlıyor 2012 Açık İlköğretim Okul kayıtları Sevgili melekler, Açık İlköğretim okulu kayıtları ne zaman başlıyor 2012 bilgileri için işte Açık İlköğretim Okul kayıtları ile ilgili kayıt ve sınav tarihleri tablosu...

Sayfayı Paylaş