gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sınava Girecek Kişilere Başarı Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sınava girecek kişiler için mesaj, sınav kutlama mesajları, başarı mesajları Sınava girecek kişilere başarı temennisin de bulunan mesajlar göndermek isteyenler için kişiyi motive eden en güzel başarı mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. sinav.jpg

Sınava Girecek Kişilere Başarı Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi beslenme sınavda başarının anahtarı

İyi beslenme sınavda başarının anahtarı

Araştırmalara göre, bazı yiyecekleri daha fazla yiyerek algılama yeteneğini artırmak mümkün Sınav günleri yaklaşırken, öğrencilerde oluşan stres beraberinde “yeme davranış bozukluğu”nu getiriyor. Yeme davranış bozukluğu; kilo kayıplarına, mide bulantısına, kabızlığa, baş dönmesine ya da aşırı kilo almaya neden olabiliyor. Her besin grubundan yeterli miktarda tüketmek, başarının anahtarı...
  2. lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin

lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin

Merhaba ben sınava hazırlık yapıyorum ve sizden benim gibi sınava girecek olanlar için öneriler istiyorum malumunuz heyecan hat safhada ve lütfen Sınava Girecek Olanlara Tavsiyeler verin :)
  3. Sınava Girecek Kişiler İçin Tesirli Dua

Sınava Girecek Kişiler İçin Tesirli Dua

bu konu sınavda başarılı olmak için okunması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Sınava girecek kişiler için sınav öncesi okumaları gereken dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Başarılı olmak, sınavı kazanmak için inançlı bir kalple doğru bir şekil de okunduğun da oldukça tesirli olan sınavda başarılı olma duası sizlerle... Sınav için 1 bardak suya 184 kere YA MUKADDİM CELLE...
  4. 2013 Yılında LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Müjde!

2013 Yılında LYS Sınavına Girecek Öğrencilere Müjde!

2013 lys sınavı 2013 lys sınav bilgileri 2013 lys sınavına girecek öğrenciler Lise son sınıfta okuyan ve lys sınavına girecek olan öğrencileri ve velileri sevindirecek bir haber geldi! Buna göre sınava girecek öğrenciler 45 günü aşmamak şartı ve velilelirin bilgisi dahilinde okula gitmeden sınava hazırlanma şansını elde edebilecekler. Milli eğitim bakanlığından yapılan açıklamanın detay...
  5. İmtihana Girecek Kişiler Hangi Duaları Okumalı?

İmtihana Girecek Kişiler Hangi Duaları Okumalı?

sınav duaları, sınava girecek kişiler için dua, sınavda başarılı olmak için dua Günümüz de hayat şartları malum... Bir iş sahibi olmak ve hayatını iyi şartlarla devam ettirmek için o kadar çok sınavlara giriliyor ki.. Bazen başarılı olmanız yerde bile heyecan yaparak başarısız olabilirsiniz. Sınav öncesi sınavda heyecan ve unutkanlık yapmamak başarılı olmak için okumanız da faydalar olacak...

Sayfayı Paylaş