gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sınavsız geçiş kalktı mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım dikey geçiş kalktı mı bununla ilgili bir bilgisi olan varsa paylaşırsa iyi olur

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Misafirimiz;

Sınavsız Geçiş Kaldırıldı: Özet olarak söylemek gerekirse Yüksek Öğretim Kurulu Meslek Yüksek Okullarına sınavsız geçişin artık kaldırılmasına karar verdi. Fakat 2010 yılında sınavsız geçiş uygulandı ve 2011 yılında da bir değişiklik olmazsa uygulanacak.

Detayli bilgi icin lutfen linki tiklayiniz

http://www.meleklermekani.com/fayda...siz-gecis-hakki-kaldirildi-mi.html#post722705

Son düzenleme: 30 Temmuz 2011
Sınavsız geçiş kalktı mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayından Kalktı

Yayından Kalktı

nuri yayından kaldırıldı nuri yayından kalktı kalktı mı dizisi mı dizisi kalktımı ekranların sevilen dizisi Gece Gündüz maalesef yayından kalktı... dizi mahkemelik oldu şuan mahkemede... OYUNCUYA 'TAVUK BAŞÇAVUŞ' DAVASI! OYUNCU BÜLENT ŞAKRAK HAKKINDA, ÖZEL BİR TV KANALINDA YAYINLANAN POLİSİYE TÜRÜ DİZİ FİLMDE SENARYO GEREĞİ BANKA DOLANDIRMAK İÇİN ELİNDE TUTTUĞU TAVUĞA 'BAŞÇAVUŞ' DEDİĞİ...
  2. Türk turiste vize kalktı mı?

Türk turiste vize kalktı mı?

Yalnız aktif hizmet sunanların değil pasif hizmet alacakların da vizesiz seyahat edebileceğine karar verildi. Almanya’da Berlin İdari Mahkemesi, nakliye şoförleri gibi yalnız aktif hizmet sunanların değil ’pasif hizmet’ alacakların da vizesiz seyahat edebileceğine karar verdi. Kararın Türk turistlere de vize muafiyeti getirdiği öne sürülüyor. Berlin İdari Mahkemesi’nin 25 Şubat 2009...
  3. Hz. Mevlana gelince Babası ayağı kalktı mı?

Hz. Mevlana gelince Babası ayağı kalktı mı?

mevlananın babasının mezarı mevlananın babasının ayaktaki mezarı mevlana hz kabri Mevlânâ'nın babası Sultanü'l-Ûlema Bahaeddin Veled 12 Ocak 1231 tarihinde Hakk'a yürüdü. Sağlığında "Benim ve benim çocuklarımın ve onların evlat ve ahfadının mezarları burada olacaktır."1 sözleri üzerine o günlerde Sultanların gül bahçesi olan bugünkü yerine defnedildi. Mesnevîsinde; "MEZARIN...
  4. 2012 sınavsız geçiş hakkı

2012 sınavsız geçiş hakkı

Bizleri mahveden körelten şu sınav sisteminde sınavsız geçiş nasıl oluyor bilgi verin lütfen
  5. meslek liseleri için sınavsız geçiş hakkında bilgi

meslek liseleri için sınavsız geçiş hakkında bilgi

Meslek lisesinde okuyorum ve meslek liselerinde sınavsız geçiş hakkı nasıl uygulanıyor öğrenmek istiyorum.Teşekkürler şimdiden..

Sayfayı Paylaş