gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sindirim ürünleri hangi organlardan kanımıza geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sindirim ürünlerinin hangi organlardan kanımıza geçtiğini ve geçiş sürecini anlatan bir makale varsa paylaşın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sindirim ürünleri hangi organlardan kanımıza geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi ürünlerde kimyasal madde fazla

hangi ürünlerde kimyasal madde fazla

ruj hangi maddeden yapılır MAKYAJ YAPMAYI, GÜZELLEŞMEYİ ,ÇEŞİT ÇEŞİT MALZEMELER ALMAYI SEVİYORUZ PEKİ BİLEREK Mİ ALIYORUZ ? İÇERİĞİNİ BİLİYOR MUYUZ? SAHSEN BİLMİYORUM AMA BİLMEKTE FAYDA VAR DİYE DÜŞÜNEREK BENİM GİBİ BİLMEYEN ARKADASLAR İÇİN MAKYAJ MALZEMELERİNİN İÇLERİNDE NE KADAR KİMYASAL MADDE VAR ARASTIRDIM İŞTE SONUÇLARR Yapılan bir araştırma, ortalama makyaj yapan bir kadının...
  2. Sindirim Sistemi Organları ve Görevleri Hakkında Bilgiler...

Sindirim Sistemi Organları ve Görevleri Hakkında Bilgiler...

sindirim sistemi nedir organları görevleri nelerdir yapısı işleyişi hangi organlardan kanımıza geçer ile ilgili bilgiler burada melekler Yediğimiz yiyeceklerden vücudumuza yararlı maddelerin geçişini sağlamak için besinleri sindiririz melekler :) Az yesek te çok yesek te kural bu ,değişmez. :) Yani ha bir tabak çorba içmişiz,ha bir tabak zeytinyağlı yaprak sarması yemişiz aynı :) Peki sindirim...
  3. Kan Yapıcı Bitkisel Ürünler

Kan Yapıcı Bitkisel Ürünler

Kan Yapıcı Bitkisel Ürünler nelerdir lütfen acil mi acil olsun bana Kan Yapıcı Bitkisel Ürünler hakkında bilgi sunun arkadaşlar
  4. Hangi Meyve Ve Sebzeler Hangi Organları Tedavi Ediyor....

Hangi Meyve Ve Sebzeler Hangi Organları Tedavi Ediyor....

Meyve Sebzelerin Faydaları Meyve Ve Sebzelerin Organlarla Benzerlikleri Şifa niyetine yaratılan bu meyve sebzeler organlarımızla benzerlikleriyle de dikkat cekiyorlar...Madem Rabbimiz bunları biz insanlar için yaratmış demekki bizim tedavimizde onların içinde...Ayrıca dediğim gibi organlarımızla büyük benzerlik taşıyor bu besinler....Hangi sebze hangi hastalığa iyi geliyormuş bakalım......
  5. Hangi yiyecekler kan yapar ?

Hangi yiyecekler kan yapar ?

Aile hekimi anneme kansızsın demiş.Hani öyle endişe edecek bir durum yok ta biz yine de tedbir alalım diyoruz.Sormak istediğim hangi yiyecekler kan yapar yazar mısınız ?

Sayfayı Paylaş