gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sineğe Bile Hürmet..

Konu, 'Çöplük' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

Biz millet olarak süperiiz bence.Nasıl bir yaratıcı zekadır çözmek oldukça zor.Hayal ediyoruz ve yapıyoruz.Hepsi bu....:dil:

Sineğe Bile Hürmet.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Colada Sinek

Colada Sinek

Değişik ülkelerden gelmiş insanlar; masaya oturup birer cola ısmarlar... Colalar gelince bakarlar ki, bardaklarında bir karasinek var; İsveçli; ayni bardakta yeni cola getirilmesini ister... İngiliz; yeni bardakta yeni cola ister... Finlandiyalı; sineği bardaktan...
  2. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  3. At sineği

At sineği

Atsineği bolluk, para anlamındadır. Atsineğini öldürmek parayla ilgili bir fırsatı kaçırmaktır.At sinegi ev halki, evlat ve akrabalarla yorumlanir. Kendisine ait bir atin üzerinde at sinegi gören çok günah isler. Bir rivayete göre ailesinden birisine faydasi dokunur. Bir at sinegi öldürdügünü gören, malinda eksiklik bulur. Bir at sinegini öldürmeyerek yere attigini gören, esinden ayri düser....
  4. Bu otele erkek sinek bile giremiyor!!!

Bu otele erkek sinek bile giremiyor!!!

Suudi Arabistan'da bir otele sadece kadınlar girebiliyor Baştan aşağı her bölümde müşteriler ve çalışanlar dahil kadınlardan oluşuyor arkadaşlar bu otel Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad da bulunuyor otelin adı Luthan Hotel Şimdi hep birlikte Luthan Hotel bilgilerine bakalım ve oteli tanıyalım:tik: Yalnızca kadınlara hizmet veren bir otel açıldı. Otelin müşterileri gibi çalışanlarının...
  5. SİNEK koleksiyonu

SİNEK koleksiyonu

sinek Pul koleksiyonu, kapak koleksiyonu, araba koleksiyonu... vs vs vs derken hiç duymadığım sinek koleksiyonunu duydum ve gördüm... İşte son moda sinek koleksiyonu....

Sayfayı Paylaş