gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sinekler kendi aralarında neler konuşuyor

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

hiç merak ettiniz mi bilmem yazın bizi ısıran sinir bozucu bi sekilde kaşındıran gıcık olduğumuz baş belası sinekler neler konuşuyor aralarında işte burda çok gizli konuşmalarıı:hhh:
    adnan abi bizim kasap vitrine mor ışık taktırmış - uzak dur o ışıktan
    - yok be abi çok güzel duruyo tam triplik gel yakından bakalım
    - cızzzzt

yenge süleyman abi nerde
    - havuza götürdü cocukları
    - ne havuzu ya
    - çorbacı açılmış köşeye oraya gittiler

- hanginiz kara sinek
    - benim
    - hayır benim
    - hayır benim
    - hayır benim
    - ....
    - .....
    - tamam saçma bi soruydu

-birini buldum var yaa adam çok sağlam
    +ne?
    -diyorum ki adam hormonlu mudur nedir
    +ne
    -ne kıtsın yaaw adamı ısır ısır bitmiyo aylık kan ihtiyacımı ordan karşıladım diyorum
    +heee sensin kıt

saçmaladığımın farkındayım
    sameeet..! koş oğlum bak çorban pıhtılaşıyo ..
    * yok anne ben yolda soktum bi kaç kişiyi tokum ..:D

- olm cevat akşam bi yere söz verme sakın
    - niye lan
    - apaçi serkanın kick box maçı var olm kan gövdeyi götürcek
    - oo yine ringmi yalıcaz be olm :)

sinekler kendi aralarında neler konuşuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar neden bukadar çok konuşuyormuş

kadınlar neden bukadar çok konuşuyormuş

Kadın günde 20 bin, erkek ise 7 bin sözcük konuşuyor. ABD’de yapılan bilimsel araştırmada kadınların günde 20 bin sözcük kullandığı, erkeklerin ise 7 bin sözcükle “yetindiği” ortaya çıktı. Araştırmada kadınların erkeklerden neden daha çok konuştuğu belirlendi. ABD’li nörolog Louann Brizendine tarafından yapılan araştırmada kadınların beyninde, özellikle duygu ve hafızadan sorumlu sinir...
  2. kendi aralarında toplandılar

kendi aralarında toplandılar

geçtiğimiz ayda annesini kaybeden ünlü şarkıcı Hülya Avşar annesi için okuttu fakat sanat camiasından herkes davetli değildi....... GÜLBEN’İ MEVLİDE DAVET ETMEDİ! HÜLYA AVŞAR, GEÇEN AY VEFAT EDEN ANNESİ EMRAL AVŞAR’IN KIRKI NEDENİYLE ÖNCEKİ GÜN MEVLİT OKUTTU.. Avşar’ın kızkardeşleri ve aile büyüklerinin yanı sıra Sadettin Saran’ın da hazır bulunduğu mevlide Avşar, annesinin cenazesine...
  3. Sinek ısırığına ne iyi gelir?

Sinek ısırığına ne iyi gelir?

sinek ısırığı nasıl geçer,sinek ısırığı kaşıntısı nasıl geçer,sinek ısırığı kaşıntısı ne kadar sürer,sivrisinek ısırığı ve tedavisi hakkında bilgiler Çift kanaltlıların altı ayaklı böceklerinden olan sivrisinekler yaşamlarında yumurta, larva, pupa ve erişkin canlı olmak üzere 4 evre geçirirler. Üreyebilmek için başka canlıların kanlarına ihtiyaç duyan sivrisinekler özellikle...
  4. Sinek ısırmasına ne iyi gelir?

Sinek ısırmasına ne iyi gelir?

Sivrisinek ısırığının ne kadar kaşıntırdığını bilmeyeniniz yoktur herhalde. İnsan kaşıntıdan deliye dönecek seviyeye ulaşabilir hele birde uykuda iseniz Aşağıda paylaştığımız yöntemler her ne kadar doğal ve bitkisel yöntemler olsalar da her insanın vücut yapısı, alerjik durumu nedeniyle vb sebeplerle çeşitli tepkiler ve farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle oluşabilecek farklı durumlarda...

Sayfayı Paylaş