gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sinekli Kola :D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Kola bardağının içinden sinek çıktığında; İSVEÇLİ: Aynı bardakta yeni kola ister

İNGİLİZ: Yeni bardakta yeni kola ister

FİNLANDİYALI: Sineği bardaktan alır ve kolayı içer

RUS: Kolayı sinekle içer

ÇİNLİ: Sineği yer fakat kolayı içmez

YAHUDİ: Sineği yakalar ve çinliye satar

YUNANLI: Kolanın yarıdan çoğunu içer ve yeni kola ister

NORVEÇLİ: Sineği yakalar ve yem olarak kullanıp balığa çıkar

İRLANDALI: Sineği ezerek kolaya karıştırır ve ing. satar

AMERİKALI: Lokantaya tazminat davası açar ve 65 milyon dolar tazminat ister

VEE VEE TÜRK: Başka gören yoksa sesini çıkartmaz varsa da olayı şiddetle kınar.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sinekli Kola :D:D
    emegine saglık cnm

Sinekli Kola :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koltuk almaya mı karar verdiniz? nelere d ikkat edeceksiniz

Koltuk almaya mı karar verdiniz? nelere d ikkat edeceksiniz

teflon kumaş koltuk O halde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir koltuk alabilmeniz ve aldıktan sonra pişman olmamanız için size bir kaç önerimiz var. Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin Yeni koltuk takımı alırken ağacının sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Çok ucuz olup kullanışsız, çok güzel olup...
  2. :D bende geldim :D

:D bende geldim :D

slm arkadaşlar umarım iyi vakit geçiririz hepinize kolay gele :D :g102:
  3. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  4. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...

Sayfayı Paylaş