gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinem Kobal "23 yaşında evlilik için erken" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinem kobal, evleniyor, evlendimi, evlenecek, haberleri
    "Açev"in şenliğine katıaln ünlülker arasında Sinem Kobal da vardı Melek'lerim. "Ne zaman evlenecek siniz?" sorusuna bakın ne cevap vermiş Sinem :)

Geçtiğimiz yıllara nazaran ünlü katılımının az olduğu şenlik yine AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) yararına gerçekleşti.

İclal Aydın etkinliğe 9 yaşındaki kızı Zeynep ile, Şebnem Özinal 2 yaşındaki kızı Ayşe ile, Murat-Esra Aşık çifti henüz birinci yaşını kutladıkları kızları Alya’yla karnavala katılırken şarkıcı Meyra da çocuklar için sevilen parçalarını seslendirdi. Karnavalın en çok ilgi gören ismi ise Sinem Kobal oldu.

HaberTürk'ün haberine göre; rol arkadaşı Kadir Doğulu ile çocukları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Kobal, “Çocuklar tarafından sevildiğimiçin çok mutluyum” dedi.

“Hayalleriniz arasında evlilik varmı?” sorusu yöneltilen Kobal, “Bu konuları burada konuşmak istemiyorum. Daha 23 yaşındayım” diye cevap verirken özellikle de sevgilisi Arda Turan ile soruları duymazdan geldi.

Sinem Kobal "23 yaşında evlilik için erken" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal

Sinem Kobal

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinem kobal resimleri

Sinem kobal resimleri

sinem kobal kalça sinem kobal kalçaları
  3. Sinem Kobal Aptal sarışın imajını değiştirdim dedi

Sinem Kobal Aptal sarışın imajını değiştirdim dedi

Kendi deyimi ile "haddini bilen" biri olan Kobal, hakkında merak edilenleri Elle dergisine anlattı. Sinem Kobal... Henüz 21 yaşındaki genç bir oyuncuya göre ne istediğini, kim olduğunu ve neler yapabileceğini çok iyi bilen biri o... Cevap verirken tereddüt etmiyor. Yaptığı işe, aşka ve kendine inanıyor. Televizyon sayesinde 7’den 70’e herkes artık onu tanıyor, ama bu durum bile...
  4. Sinem Kobal "sormayın utanıyorum" dedi

Sinem Kobal "sormayın utanıyorum" dedi

sinem kobal boy sinem kobal adil ışık sinem kobal, sevgilisi, imza günü, arda turan, evlilik teklifi, evleniyormu, Ekranların başarılı isimlerinden biri olan Sinem Kobal, imza gününde "Arda Turan'ın, evlilik teklifini kabul edecek misiniz?" sorusuna "sormayın utanıyorum" diye cevap vermiş. İşte o haberin devamı Melek'lerim. 'Küçük Sırlar' dizisinin yıldızlarından...
  5. Sinem Kobal evleniyor mu?

Sinem Kobal evleniyor mu?

Sinem Kobal evleniyor mu? Sinem Kobal ibrahim Çelikkol'u ailesiyle tanıştırdı, Sinem Kobal ibrahim Çelikkol ile evlenecek mi? Güzel oyuncu Sinem Kobal Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başladı. Oyuncu arkadaşı İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal, yeni sevgilisinin ailesiyle de tanıştı. Sinem Kobal yine evlilik yolunda! SİNEM KOBAL YİNE EVLİLİK YOLUNDA!...

Sayfayı Paylaş