gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Sinem Kobal Artık Sarışın Değil!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sinem kobalın yeni saç rengi, sinem kobalın yeni imajı, sinem kobalın yeni imajı 2015, sinem kobalın yeni saç rengi nedir Ünlü futbolcu Arda Turan ile fırtınalı bir aşk yaşayan ve daha sonra ayrılan güzel oyuncu Sinem Kobal, uzun zamandır sarı saçları ile dizi ve magazin dünyasın da yer alıyordu. Ani bir karar vererek çok uzun zamandır değiştirmediği sarı saçlarını koyu kahverengi tonlarına boyatarak farklı bir görünüme kavuştu. Hayranları ilk başta yadırgasa da daha sonra bir hayli beğendiklerini belirtselerde bakalım ünlü oyuncu Sinem Kobal ne kadar süre koyu saçlarını kullanmayı tercih edecek? Bakarsınız belkide koyu saçlara alışamıyacak ve tekrar sarışın olduğu günlere dönmek için saçlarını sarıya boyatacak belli mi olurD:D

sinem-kobal-122816GL.jpg

Sinem Kobal Artık Sarışın Değil! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal Aptal sarışın imajını değiştirdim dedi

Sinem Kobal Aptal sarışın imajını değiştirdim dedi

Kendi deyimi ile "haddini bilen" biri olan Kobal, hakkında merak edilenleri Elle dergisine anlattı. Sinem Kobal... Henüz 21 yaşındaki genç bir oyuncuya göre ne istediğini, kim olduğunu ve neler yapabileceğini çok iyi bilen biri o... Cevap verirken tereddüt etmiyor. Yaptığı işe, aşka ve kendine inanıyor. Televizyon sayesinde 7’den 70’e herkes artık onu tanıyor, ama bu durum bile...
  2. Sinem Kobal Arda Turan Evleniyor!

Sinem Kobal Arda Turan Evleniyor!

sinem kobal arda turan evleniyore evlenecek evlendi haberleri burada arkadaşlar. Genç oyuncu Sinem Kobal ve yakışıklı, futbolcu sevgilisi Arda Turan evlilik kararı almış Melek'lerim. Evet evet Sinem Kobal Arda Turan evlendi de diyeceğiz inş. yakın bir zaman sonra:) Lakin şimdilik sadece Sinem Kobal Arda Turan evleniyor diyebiliriz ya da şöylede diyebiliriz Sinem Kobal Arda Turan evleniyor mu...
  3. Arda Turan Sinem Kobal 'ı İstemeye Gidiyor !

Arda Turan Sinem Kobal 'ı İstemeye Gidiyor !

Bu konu; arda turan sinem kobal evliliği hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılan hikayesine dönen Sinem Kobal Arda Turan aşkı artık mutlu sona eriyor mu ne ! Çıkan habere göre artık Arda Sinem 'i istemeye gidecekmiş. Bakalım inşaallah gerçek olur da bu uzatmalı ilişki de güzel bir şekilde sonuca ulaşır. İşte detaylar... Bir ayrılıp bir barışan Sinem Kobal ve Arda Turan...
  4. Arda Turan Sinem Kobal evlendi mi ?

Arda Turan Sinem Kobal evlendi mi ?

Arda Turan Sinem Kobal evlendi diye facede lkaflar çıktı. Evlendiler mi cidden ?
  5. Sinem Kobal :"Artık Ondan Soğudum!"

Sinem Kobal :"Artık Ondan Soğudum!"

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal arda turan Sevgili melekler, günlerce aylarca çeşit çeşit spekülasyonlarla magazin basınını meşgul eden Sinem Kobal-Arda Turan aşkında sona gelindi gibi görünüyor. Sabah gazetesinin yaptığı habere göre Kobal arkadaşlarına Arda'dan artık soğudunu itiraf ediyormuş. İşte haberin detayları... Geçen hafta medyaya, arkadaşları vasıtasıyla Arda...

Sayfayı Paylaş