gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinem Kobal kiralık araba sırrını açıkladı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinem kobal arabası, kiralık araba, kiralık araba sırrını açıkladı ve haberi burada arkadaşlar.

Günümüzün en başarılı ve en gözde oyuncularından güzel Sinem Kobal, neden kiralık araba kullandığının sırrını ilk kez açıkladı. biz de osır açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:)

Oyuncu, Sinem Kobal önceki gün Hepsi Grubunun üyesi Cemre ile Bebek'teydi. Bir kafede oturup sohbet eden ikili, daha sonra Bebek'te kısa bir yürüyüş yaptı.Dönüşte Kobal'ın otopark görevlilerinden apar topar anahtarını alarak hiç bir şey konuşmadan kiralık BMW'sine binmesi dikkat çekti. Uzun zamandır kiralık otomobil kullanan Kobal, Vatan'a şu açıklamada bulundu:

"13 yaşından beri çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üzerindeyim. Para kazanmanın kolay olmadığını biliyorum. Bu yüzden de hiç bir zaman çok büyük paralar verip otomobil almak istedim. 20 yaşından bu yana yani yaklaşık 3 yıldır kiralık otomobil kullanıyorum, böyle mutluyumç Satın almayı da düşünmüyorum, çünkü öyle lüks merakım yok"

Sinem Kobal kiralık araba sırrını açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal

Sinem Kobal

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinem kobal resimleri

Sinem kobal resimleri

sinem kobal kalça sinem kobal kalçaları
  3. Ünlüler Zayıf Kalmanın Sırrını Açıkladılar.

Ünlüler Zayıf Kalmanın Sırrını Açıkladılar.

en zayıf ünlüler zayıf ünlüler çok özlem yıldız nasıl zayıfladı ünlülerin kalma sırları Milyonların hayran olduğu ünlü isimler zayıflamanın ve sürekli zayıf kalmanın sırrını açıklamışlar.Bende belki merak edersiniz ve işinize yarar die paylaşmak istedim.Buyrunuz meleklerim. Vanessa Rihanna Hayden ve diğerleri... Her zaman formda ve güzel kalmayı başaran bu ünlülerin sırlarını öğrenmeye...
  4. Sinem Kobal Neden Kiralık Araba Kullanıyor?

Sinem Kobal Neden Kiralık Araba Kullanıyor?

Sinem kobal, kiralık arabası, neden kiralık araba kaullanıyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sinem Kobal arkadaşı ile sohbetinin ardından magazin ekiplerine yakalanmış ve neden kiralık araba kullandığı sorusunu yanıtlamış meleler. Sinem Kobal, kiralık araba kullanmasının sırrını ilk kez açıkladı. Oyuncu, Sinem Kobal önceki gün Hepsi Grubunun üyesi Cemre ile...
  5. Sinem Kobal Madrid'de yaşıyor

Sinem Kobal Madrid'de yaşıyor

sinem kobal madrid sinem kobal sevgilisi arda turan fotoları haberleri burada arkadaşlar. Küçük Sırlar dizisinin final yapmasından sonra, güzel oyuncu Sinem Kobal sevgilisi Arda Turan'ın ardından Madrid'e gitti ve artık orada yaşıyormuş Melek'lerim. Bizde Hürriyet Kelebek'de yer alan Sinem Kobal Madrid haberini sizlerle paylaşıyor ve güzel oyuncu Sinem Kobal ve Arda Turan'a bir ömür boyu...

Sayfayı Paylaş