gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinem Kobal "sormayın utanıyorum" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinem kobal boy sinem kobal adil ışık sinem kobal, sevgilisi, imza günü, arda turan, evlilik teklifi, evleniyormu,

Ekranların başarılı isimlerinden biri olan Sinem Kobal, imza gününde "Arda Turan'ın, evlilik teklifini kabul edecek misiniz?" sorusuna "sormayın utanıyorum" diye cevap vermiş. İşte o haberin devamı Melek'lerim.

'Küçük Sırlar' dizisinin yıldızlarından Sinem Kobal, katıldığı bir imza gününde “Arda Turan evlilik teklif etti mi? sorusuna böyle cevap verdi

Türkiye genelinde 300 satış noktası bulunan Adil Işık Grup kendine ait 100’üncü mağazasını Cevahir AVM’de açtı. Mağazada ‘Küçük Sırlar’ dizisinin stil danışmanı Banu Savcı ile Tuba Mutlay ve Adil Işık’ın tasarım direktörü Zehra Işık’ın tasarladığı ‘Küçük Sırlar by adl’ koleksiyonu da satışa sunuluyor.

Mağaza açılışında dizinin oyuncuları Sinem Kobal, Merve Boluğur ve Burak Özçivit imza dağıttı.

“Haberlerin aslı yok”

Sevgilisi Arda Turan’ın İspanya’ya transfer olduğu, üç gün dizi çekimi için İstanbul’da olacağı, dört gün Arda’nın yanında bulunacağı haberleriniyse Kobal, “Böyle haberlerin aslı yok” sözleriyle yalanladı.

Oyuncu, evlilik teklifi alıp almadığı sorulunca “Böyle sorular sormayın utanıyorum” dedi.

Sinem Kobal "sormayın utanıyorum" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal

Sinem Kobal

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sinem Kobal Aptal sarışın imajını değiştirdim dedi

Sinem Kobal Aptal sarışın imajını değiştirdim dedi

Kendi deyimi ile "haddini bilen" biri olan Kobal, hakkında merak edilenleri Elle dergisine anlattı. Sinem Kobal... Henüz 21 yaşındaki genç bir oyuncuya göre ne istediğini, kim olduğunu ve neler yapabileceğini çok iyi bilen biri o... Cevap verirken tereddüt etmiyor. Yaptığı işe, aşka ve kendine inanıyor. Televizyon sayesinde 7’den 70’e herkes artık onu tanıyor, ama bu durum bile...
  3. Sinem Kobal "23 yaşında evlilik için erken" dedi

Sinem Kobal "23 yaşında evlilik için erken" dedi

sinem kobal, evleniyor, evlendimi, evlenecek, haberleri "Açev"in şenliğine katıaln ünlülker arasında Sinem Kobal da vardı Melek'lerim. "Ne zaman evlenecek siniz?" sorusuna bakın ne cevap vermiş Sinem :) Geçtiğimiz yıllara nazaran ünlü katılımının az olduğu şenlik yine AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) yararına gerçekleşti. İclal Aydın etkinliğe 9 yaşındaki kızı Zeynep...
  4. Sinem Kobal fotoğrafları

Sinem Kobal fotoğrafları

Sinem Kobal Resimler Sinem Kobal Resim Galerisi Geçtiğimiz günlerde uzun süren ilişkisini bitiren ve Arda Turan'dan ayrıldığını duyuran Sinem Kobal'ın resimlerini sizler için ve Sinem Kobal hayranları için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Sinem Kobal evleniyor mu?

Sinem Kobal evleniyor mu?

Sinem Kobal evleniyor mu? Sinem Kobal ibrahim Çelikkol'u ailesiyle tanıştırdı, Sinem Kobal ibrahim Çelikkol ile evlenecek mi? Güzel oyuncu Sinem Kobal Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başladı. Oyuncu arkadaşı İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal, yeni sevgilisinin ailesiyle de tanıştı. Sinem Kobal yine evlilik yolunda! SİNEM KOBAL YİNE EVLİLİK YOLUNDA!...

Sayfayı Paylaş