gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sinem Kobal'a Nazar Değdi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] “SELENA” DİZİSİNİN YANI SIRA, “AYAKTA KAL” FİLMİ VE ANNESİYLE BİRLİKTE OYNADIĞI REKLAM FİLMİYLE YOĞUN BİR DÖNEM GEÇİREN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, NAZARA GELDİ.

Önceki akşam Etiler'de bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Kobal, “Uludağ’a tatile gittik. Dönüşte geçen hafta yüksek ateşle hastanelik oldum. Maltepe’de bir özel hastaneye kaldırıldım. İğne vuruldum kendime geldim. Günlerce evden çıkamadım. Şimdi daha iyiyim” dedi. Şovmen Beyaz hakkında aşk dedikodularını sorduğumuz Kobal, “Özel hayatımla ilgili daha önce konuşmadım. Bundan sonrada konuşmayacağım. Öyle bir şey de olmadı. Ben kaçmıyorum. Sevgilim olursa bunu zaten basın görüntüler” dedi.

Sinem Kobal'a Nazar Değdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz'ın yeni aşkı sinem kobal'a 250 bin tl teklif

Beyaz'ın yeni aşkı sinem kobal'a 250 bin tl teklif

sinem kobalın annesi sinem kobalın gerçek annesi ailesi kobal ailesi aile resimleri BEYAZ’LA BAŞLAYAN GÖNÜL İLİŞKİSİ VE YENİ OYNADIĞI SİNEMA FİLMİYLE SON GÜNLERDE SIK SIK MAGAZİN GÜNDEMİNDE YER ALAN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ANNESİ NURAY KOBAL İLE REKLAM FİLMİ ÇEKTİ. Bir deterjan firmasının 'Zamane Anneleri ve Kızları' ismini taşıyan 11 bölümlü reklam kampanyası için anlaşan anne kızın 250...
  2. Demet Akalın'a Nazar Değdi

Demet Akalın'a Nazar Değdi

demet akalın nazar Yeni aşklarıyla gündemde olan Demet Akalın'ın sahnede nazar değdi... Antalya'da bayram programı yapan ünlülerden Demet Akalın, sahne aldığı Aura isimli gece kulübünde talihsiz bir kaza yaşadı. Antalya'da bayram programı yapan ünlülerden Demet Akalın, sahne aldığı Aura isimli gece kulübünde talihsiz bir kaza yaşadı. Demet Akalın, sahne şovu sırasında kendisine eşlik...
  3. Sinem Kobal'a sözleşmeli aşk maddesi

Sinem Kobal'a sözleşmeli aşk maddesi

sinem kobal, aşkı, sevgilisi, madrid, Küçük Sırlar dizisinde Su karekterini canladıran yani Sinem Kobal'a sözleşmeli aşk maddesi... "Nasıl yani?" dediğinizi duyar gibiyim buyrun habere Melek'ler:) G.Saray'ı artık 'kafasında bitiren' Arda Turan, İspanya'ya gitmek için gün sayıyor. Arda'nın Madrid'de yaşamaya başlaması sevgilisi Sinem Kobal'ın da hayatını doğal olarak...
  4. Tolgahan Sayışman Selen Soyder Çiftine Nazar mı Değdi ?

Tolgahan Sayışman Selen Soyder Çiftine Nazar mı Değdi ?

Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder Kavgası Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman Kavga Etti Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan Tolgahan Sayışman Selen Soyder çiftinin üstünde kara bulutlar dolaşıyor. İki ünlü geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde büyük bir kavga etmişler. İşte Tolgahan Sayışman Selen Soyder haberleri, haberin detayları... Tolgahan Sayışman ve Selen...
  5. A.Ş.K. Dizisine Nazar mı Değdi?

A.Ş.K. Dizisine Nazar mı Değdi?

aşk dizisi, aşk dizisi hazal kaya, aşk dizisi aslı tandoğan Sevgili melekler, ilgiyle izlenen tv dizilerinden A.Ş.K. dizisinde başrol oyuncusu iki kadının birbirleriyle gerildiği magazin basınının son günlerdeki konusu. Sette kavga ettikleri iddia edilen iki oyuncudan Aslı Tandoğan iddiaları twitter üzerinden yalanladı. Tandoğan sayfasına "Daha önce de yalan haber yapılmıştı! Daha önce...

Sayfayı Paylaş