gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinem Kobal'a sözleşmeli aşk maddesi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinem kobal, aşkı, sevgilisi, madrid,

Küçük Sırlar dizisinde Su karekterini canladıran yani Sinem Kobal'a sözleşmeli aşk maddesi... "Nasıl yani?" dediğinizi duyar gibiyim buyrun habere Melek'ler:)

G.Saray'ı artık 'kafasında bitiren' Arda Turan, İspanya'ya gitmek için gün sayıyor. Arda'nın Madrid'de yaşamaya başlaması sevgilisi Sinem Kobal'ın da hayatını doğal olarak değiştirecek.

İspanyol basınında David-Victoria Beckham çiftine benzetilen Arda-Sinem, bu yaz evlendikten sonra Madrid'de yaşayacakları evi de aramaya devam ediyor. Ancak Sinem Kobal, bir ayağının Türkiye'de olmasını ve kariyerini sürdürmek istiyor.

Akşam'ın haberine göre, Küçük Sırlar adlı dizide 'Su' karakterini canlandıran Kobal, Madrid'e gittikten sonra da çalışmaya devam edecek ancak eskisi kadar yoğun bir tempoda değil.

Genç oyuncunun yakın çevresine, 'Dizilerden uzak kalmak istemiyorum. Ama tabii ki eskisi kadar yoğun tempoda çalışamam. İspanya'ya gittiğim zaman haftanın 4 günü orada kalacağım. 3 gün de Türkiye'ye gelip dizilerde oynayacağım. Yapacağım sözleşmelere de '3 gün çalışır' maddesini koyduracağım' dediği öğrenildi.

Sinem'in fedakarlığına karşın Noelia büyük aşkı işleri aksadığı için bitirdi. Guti'nin manken sevgilisi Noelia Lopez, Türkiye'den ayrılıp İspanya'ya döndü. Noeila, aşk acısı çektiğini fakat kendisinin de bir işi olduğunu belirterek, ilişkisini bitirdi.

Vanititatis, isimli dergiye konuşan Lopez, Türkiye'ye Guti için geldiğini, duygularının peşinden koştuğunu belirterek, 'Bazı zaman kalp doğru komutlar vermez. Bilirsiniz! Benim kişisel yaşamım ulusal sahnenin bir parçası oldu. Türkiye'ye gitmek kariyerimi çok etkiledi' dedi.

Aşka kapılarını kapattığını belirten Lopez, 'Bir ilişki kötü geçtiğinde dikkatli ve biraz korkutucu oluyor yeni bir ilişkiye girmek. Kendimi aşk için hazır hissetmiyorum, ama gelecekte evet olacak' diye konuştu.

Sinem Kobal'a sözleşmeli aşk maddesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Sinem Kobal Aşkını Yalanlamadı

Beyaz Sinem Kobal Aşkını Yalanlamadı

ÜNLÜ ŞOVMEN BEYAZ, “YENİ BİR AŞK DOĞUYOR” BAŞLIKLI HABERİ DOĞRULADI.. Bugüne kadar adı pek çok genç kız ile anılan Beyaz, her seferinde söylentileri yalanladı. Dün bu sayfada Beyaz’ın sevilen gençlik dizisi Selena’nın başrol oyuncusu Sinem Kobal ile görüşmeye başladığı haberi yer almıştı. Konu ile ilgili aradığımız Beyaz, VATAN’ı doğruladı ve samimi itiraflarda bulundu: “Bu haberde hiç...
  2. Beyaz'ın yeni aşkı sinem kobal'a 250 bin tl teklif

Beyaz'ın yeni aşkı sinem kobal'a 250 bin tl teklif

sinem kobalın annesi sinem kobalın gerçek annesi ailesi kobal ailesi aile resimleri BEYAZ’LA BAŞLAYAN GÖNÜL İLİŞKİSİ VE YENİ OYNADIĞI SİNEMA FİLMİYLE SON GÜNLERDE SIK SIK MAGAZİN GÜNDEMİNDE YER ALAN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, ANNESİ NURAY KOBAL İLE REKLAM FİLMİ ÇEKTİ. Bir deterjan firmasının 'Zamane Anneleri ve Kızları' ismini taşıyan 11 bölümlü reklam kampanyası için anlaşan anne kızın 250...
  3. Sinem Kobal'a Nazar Değdi

Sinem Kobal'a Nazar Değdi

“SELENA” DİZİSİNİN YANI SIRA, “AYAKTA KAL” FİLMİ VE ANNESİYLE BİRLİKTE OYNADIĞI REKLAM FİLMİYLE YOĞUN BİR DÖNEM GEÇİREN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, NAZARA GELDİ. Önceki akşam Etiler'de bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Kobal, “Uludağ’a tatile gittik. Dönüşte geçen hafta yüksek ateşle hastanelik oldum. Maltepe’de bir özel hastaneye kaldırıldım. İğne vuruldum kendime geldim. Günlerce...
  4. Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Aşkında Son Durum

Arda Turan Sinem Kobal Arda Turan Sinem Kobal ayrıldımı Arda Turan Sinem Kobal birlikte İlişkileri adeta yılan hikayesine dönen Arda Turan ve Sinem Kobal aşkında son durum haberlerini merak edenler için sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Geçtiğimiz zamanlarda iki sevgilisinin evleneceği yolunda ve bunun içinde nişanlandıkları haberleri magazin sayfalarına düşmüştü. Son zamanlar da bazı...
  5. Sinem Kobal'dan Aşk İddialarına Yanıt!

Sinem Kobal'dan Aşk İddialarına Yanıt!

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal muratcan akdoğan Sevgili melekler, bu sabah BeyazTv'de yayınlanan magazin programında Sinem Kobal'ın Muratcan AKdoğan'la aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti. Bu haber üzerine Beyaz Tv 2.Sayfa magazin programı canlı yayınına telefonla katılan Sinem Kobal, Muratcan Akdoğan ile hakkında çıkan aşk iddialarını yalanladı.

Sayfayı Paylaş