gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sinem Kobal'ın Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sinem kobal güzellik sırları sinem kobalın güzellik sırları kobal saç rengi küçük sırlar kobalın saç rengi Son günlerde futbolcu Arda Turan ile olan aşkıyla gündemde olan Küçük Sırlar dizinin Su'yu güzel oyuncu Sinem Kobal'ın güzellik sırları kızlar :tik:

Saç ve makyajla uğraşmak bana çok keyifli gelir, bu konularda el becerim olduğu söylenir. Arkadaşlarım sürekli oje sürdürür bana. Birini hazırlamayı çok severim, hatta bir arkadaşımın nişan makyajını da ben yapmıştım.

ELİME MAŞAYI ALIR MODEL YARATIRIM
    Doğal saç rengim küllü kumraldır, yazın güneşte sararırdı. Tabii yaşım ilerledikçe oynadığım projelere göre küçük değişiklikler yaptık. ‘Selena’da biraz daha sarışın olmam istenmişti, ‘Küçük Sırlar’da ise doğallık öne çıktı. Yorgun olmadığım zamanlarda kendimle uğraşmayı severim. Saç maşasını elime alıp değişik modeller yaratırım.

DOĞAL MASKELER
    Saçlarım için evde doğal yağlarla maskeler hazırlarım. Özellikle aktarlarda satılan yılan yağı favorim... Çünkü saçın hem uzamasını hızlandırıyor hem de besliyor.

Kokusu biraz kötü ama değiyor gerçekten. Ona da şöyle bir çözüm buldum; bakım sonrası saçımı yıkarken önce saç kremi, sonra şampuan, sonra tekrar saç kremi uyguluyorum. Bu şekilde saç çok daha kolay arınıyor.

DUDAK NEMLENDİRİCİSİ YETER
    Günlük hayatta hiç makyaj yapmıyorum. Setlerde sürekli makyajlı olduğum için gerek duymuyorum. Dudak nemlendiricisi ve maskara uygulayıp kendimi sokağa atıyorum.

Ancak çok yorgun görünüyorsam, yüzümü biraz renklendirmek için makyaj yapıyorum. Özel bir yere gitmem gerekiyorsa fondöten kullanmadan hafif bir makyaj tercih ediyorum.

PARLAK DUDAKLAR HOŞUMA GİTMİYOR
    Parfüm olarak Armani Code kullanıyorum; kokusunu çok seviyorum. Dudak nemlendiricisi olarak genelde Nivea kullanıyorum.
    Dudaklarda parlaklığı sevmiyorum. Mat ve besleyici özelliği olan nemlendirici ürünleri tercih ediyorum.

Koyu bordo, siyah, mavi gibi renkli ojeleri de çok seviyorum. Makyajımı çıkarmadan asla yatağa girmiyorum. Bence cildimize yapabileceğimiz en büyük iyilik bu.

SİNEM’DEN 3 TÜYO
    Ne olursa olsun makyajınızı temizleyip uyuyun. Cildinizi nemlendirmeyi unutmayın ve hafif su bazlı nemlendiricileri tercih edin. Teniniz açık renkliyse ağır makyajdan kaçının. Solaryumdan uzak durun.

KIZARMIŞ PATATES VE ÇİKOLATA TUTKUNU
    Yemek yemeye bayılıyorum. Metabolizmam hızlı yakıyor. Annem de benimle aynı kiloda neredeyse; genetik sanırım. Çocukken zayıflığım yüzünden “Üzerime hiçbir şey olmuyor” diye ağlardım.

Zayıf olmak güzel olmak anlamına gelmiyor bence. Herkesin kendine yakışan bir kilosu var ve sağlıklı bir şekilde o kiloyu korumak en önemlisi. Bedenime çok yüklenmeden sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.
    Arada kaçamaklar yapıyorum. Bunun bir sakıncasını görmüyorum. Çünkü çok yoğun bir çalışma tempom var ve sürekli hareket halindeyim. Çok fazla tatlı sevmem ama çikolataya zaafım var; yemeden duramıyorum. Patates kızartmasına da bayılırım ama genelde ev yemeklerini seviyorum.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bişey diim ama aramızda kalsın pasim :D
    bu kız güzel değil kimi kandırıyon hahaha

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımın için teş pasii ellerine sağlıkk ama bende şule ye katılıyorum :D

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. su mabenci

su mabenci Forum Okuru

yorum yapan herkeze
    aiz nediyonuz be benim sinem kobal ablam ve bende su kobalım ablama bir şey söylemeyin hem arda abi çok şanslı böyle bir sevgilisi olduna

Sinem Kobal'ın Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinem Kobal'ın resimleri

Sinem Kobal'ın resimleri

sinem kobal, sinem kobal resim, sinem kobal resimleri
  2. Sinem Kobal'ın Avukatından Açıklama!

Sinem Kobal'ın Avukatından Açıklama!

sinem kobal bikinili sinem kobal, bikinili görüntüleri, avukatının açıklaması, düzeltme, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu sabah yayınladığımız Sinem Kobal'ın bikinili görüntülendiği haberi asılsız çıktı! Konuyla ilgili olarak Sinem Kobal'ın avukati bir açıklama yayınladı; "Müvekkilim Sn. Sinem Kobal hakkında , ‘Arda’nın Bikini İsyanı’ başlığı altında...
  3. Sinem Kobal'ın kolyesi

Sinem Kobal'ın kolyesi

sinem kobal arda turan arda kolyesi kolyesi resimleri haberleri burada arkadaşlar "Selena" dizisi ile hayatımıza giren Sinem Kobal, şimdiler de Küçük Sırlar adlı dizide Su rolüne can veriyor. Bunun yanı sıra ünlü futbolcu Arda Turan'la yaşadığı aşkla birlikte http://www.meleklermekani.com/magazin/189330-sinem-kobal-ve-arda-turan-bogaz-sefasinda.html gibi haberlerle gündeme gelen...
  4. Sinem Kobal'ın Zayıflama Sırları Burada!

Sinem Kobal'ın Zayıflama Sırları Burada!

sinem kobal nasıl zayıfladı, sinem kobalın zayıflama sırları, sinem kobal diyeti Geçtiğimiz günler de magazin sayfalarına düşen Sinem Kobal, incecik görüntüsü ve verdiği kilolarla adından oldukça söz ettirmişti. Hatta Sinem Kobal'ın birlikte olduğu sevgilisi Arda Turan ile ayrılıp aşk acısından dolayı kilo verdiğini söyleyenler bile olmuştu. Meğer Sinem aşk acısından değil yaptığı diyet ile...
  5. Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal saçları Sevgili melekler, uzatmalı sevgilisi Arda Turan'la bir dargın bir barışlık ilşkilerine devam eden Sinem Kobal imajını yeniledi. Önceki gün bir arkadaşının çocuğunun doğumgününe katılan Kobal, yeni imajıyla boy gösterdi. Partida bulunan manken Ebru Destan'ın oğluyla resmini çektiği Sinem Kobal için instagramda yazdığı 'Benim oğlan bulur...

Sayfayı Paylaş