Sinem,Semra hanım, Caner, Tülin Acaba ne yapıyorlar ? | Melekler Mekanı FORUM - 01 Eylül 2016

Sinem,Semra hanım, Caner, Tülin Acaba ne yapıyorlar ?

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tülin koca 2011 caner tülin şimdi ne yapıyor caner 2011 toygar ne yapıyor şimdi yapıyorlar
    Acaba ne yapıyorlar ?

Bir zamanların tülini caneri, sinemi.. Ataya ne oldu zaten o belli..( Allah rahmet eylesin)

Hangi kanalı açsam bir caner, tülin ... vs. haberi vardı ne olduda bu haberler sona erdi?

Birde semra hanım vardı demi unutmamak lazım;

Takvimler 2000'li yılların başlarını gösterirken TV ekranlarında o güne kadar eşine rastlanmayan bir furya başladı: Evlilik yarışmaları... Başlangıçta sadece gelin ve damat adayları vardı kameranın önünde. Sonra damat adaylarının anneleri de katıldı...
    24 saat kameraların 'gözetlediği" evlerde birbirlerini tanıyıp yuva kurmaya çalışıyordu genç insanlar. Katılımcılarına milyarlık evler, çil çil altınlar vaad eden bu yarışmalar milyonları ekran başına 'çiviledi' kelimenin tam anlamıyla. Saatlerce süren yayınlar sırasında gelin ve damat adaylarının destekçileri arasında haraketli tartışmalar yaşandı. Katılanlar kısa süre için de olsa şöhretin keyfini çıkardılar.
    Son örneği Yabancı Gelin ile yaşanan bu furyanın ekrandaki ömrü tamamlandı. Ekranın son 10 yıllık tarihine damga vuran evlilik yarışmalarının yarattığı "şöhret"leri bir hatırlayalım ve bugün neler yaptıklarına bir bakalım istedik
    İlk yarışmanın ilgiyle izlenmesinden sonra devamı da geldi: Biz Evleniyoruz Bu yarışmanın gözdeleri ise Tülin Koca ile Caner Toygar oldu
    Önce birbirlerine yakınlaştılar hatta herkes evleneceklerine kesin gözüyle bakıyordu ama beklenen olmadı. Tülin ile Caner'in evlenmesi kelimenin tam anlamıyla bir 'memleket meselesi' oldu...
    Yarışma bitti Tülin ile Caner evlenemediler ama her ikisi de bu sabun köpüğü şöhretin keyfini sonuna kadar çıkardı. Tülin Koca, çeşitli programlara konuk oldu.. Ancak Tülin Koca'dan gelen son haber Eskişehir'deki köyüne döndüğü yolundaydı
    Ama en çok kendinden söz ettiren Caner Toygar oldu. Bir dönem kısa süren bir dizi serüveni yaşadı...
    Sabah kuşağında yayınlanan çeşitli programlara katıldı. Kafasında bardak kırmak da dahil bir çok ilginç performans sergiledi ekranlarda
    Bir de albüm çıkardı Caner ama bir türlü beklediği şöhnete kavuşamadı. Son gelen haberlere göre hayatını taksi şoförlüğü yaparak kazanıyordu.

Uzun süredir sesi soluğu çıkmıyor

Birde size anne diyebilirmiyim yarışmasında semra hanım vardı
    Gelin- kaynana ve damat yarışmalarının bir başka örneği de Gelin Olur musun'du. Damat adaylarının anneleriyle katıldığı bu yarışmaya da Semra Türk ile yıldızının bir türlü barışmadığı gelin adayı Sinem Umaş damgasını vurdu
    Güzelliği ile Semra Hanım'ın oğlu Ata'nın kalbini çalan Sinem'i kayınvalide adayı bir türlü benimseyemedi.Semra Hanım'ın oğluna "Aşık olursan ben sana söylerim" demesi uzun süre hem eleştiri hem espri konusu yapıldı
    Yarışmayı Sinem Umaş kazandı. Ama evden gelinlikle değil hatırı sayılır bir altın ve parayla ayrıldı
    Semra Hanım bir süre TV programlarında sunuculuk yaptı. Ama şöhreti kısa sürde. İşin en trajik yanı da oğlu Ata'yı uyuşturucu yüzünden kaybetmesi oldu.

Yarışmanın renkli simalarından biri de Kontes lakaplı Belma Hanım'dı. Eski bir devlet memuru olan Belma Aksu, giydiği ilginç şapkaları ve yanından hiç ayırmadığı köpeğiyle en az gelin adayları kadar ilgi çekti.
    Aysel ile Volkan yarışmanın sonunda 100 bin dolar değerinde lüks bir ev, 25 milyarlık bir otomobil, 15 bin TL maaşla 1 yıllık iş anlaşması kazandı. Ayrıca her iki gelin ile kayınvalide de elleri boş ayrılmadı Size Anne Diyebilir miyim evinden. Kayınvalide Müjgan Ersavaşır, evden çıkarken 393, Aysel Erzincanlı 264, Selma Uzun 173, Makbule Yüksel ise 110 Cumhuriyet altını kazandı.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    63
    vah vah diyorumm elifimm

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    158
    Ödül Puanları:
    63
    paylasim icin tskler.

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ay çok sinir olurdum bunlara ve bunları izleyenlere...

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    hiçbirinden hiçbişi olmaz tvde koca arayınca sonlarıda böle olur

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    yazık ya tvye çıkıp bu kocas arayanlara varya çok sinir oluyorm

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.173
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkaten bir ara varsa yoksa bunlar vardı heryerde bende çok izlerdim ne yalan diyeyim hahaha.Hatta o sıralar digitürk kanalında 24 saat canlı yayınla gösteriyorlardı evin içini bende tabi uyku yok pür dikkat birşey kaçırmamak için gözler ekranda:D...

9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    aah ah bizide böyle 24 saat gözetleyenler var.. aceba biz bizim programm / show sona erince kazananlardan olacakmiyiz...???

Sinem,Semra hanım, Caner, Tülin Acaba ne yapıyorlar ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acaba neden

türkler sekerin erimesi için sag dan sola dogru cayı karıstırırlar ama yabancılar soldan saga dogru karıstırırlar ndn_?
  2. semra hanım

semramı o her yerde ama o ağzı hiç kapanmayack gibi:D:D
  3. Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte yapılan iletişim hataları, eşlerin birbirlerinin olumsuz yönlerine odaklanmaları ve olumlu yönlerini görememeleri nedeniyle yıkıcı olabiliyor. Uzmanlar, eşler arasındaki en çok yapılan iletişim hatalarını düzeltmeye ve iletişimi zenginleştirmeye yönelik şu tavsiyelerde bulunuyor: • "Sen beni incitmekten zevk alıyorsun" yerine "Senden bunları duymak beni çok...
  4. nerde hata yapıyorum ?

Nerde hata yapıyorum ben? Neden mutlu olmama izin vermıyorlar? Bana bir yol gösterin arkadaşlar çok kötüyüm kayboldum... Yaklaşık 1.5 sene oldu sözlümden ayrılalı,ALLAH kimseye yaşatmasın ama yaşayanlar bilir ne demek olduğunu...Yeni yeni toparlanıyorum bu sırada birini tanıdım ,bir ay arkadaş olduk bir hafta önce çıkma teklif etti kabul ettim,bu bir haftada gerçekten 1.5 senede...
  5. neden bunları yapıyor

ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugumuz çocuk bana ilk dönemkinden farklı davranıyo beni gıcık ediyo sonra gülüyo saçma sapan konular açıyo kaç kez gözgöze geliyoruz bana bakıyo benle ugraşmıyodu ugraşmaya başladı bunları neden yapıyor sizce

Sayfayı Paylaş